2024 birželio 19

Telšiuose – keturi įvarčiai be atsako

„Žalgirio“ komanda Telšiuose prieš „Džiugą“ įmušė keturis įvarčius be atsako ir iškovojo penktą pergalę iš eilės.

Pirmajame kėlinyje pasižymėjo L. Antalis ir A. Fofana, o varžovai kartą įsimušė sau. Antrajame kėlinyje įvartį pridėjo P. Golubickas.

10 ir 12 min. – du įvarčiai vienas po kito ir 2:0. Pirmą įvartį po G. Matulevičiaus perdavimo galva iš arti įmušė L. Antalis. Antrasis krito po Y. Karashimos perdavimo – J. Bopesu spaudžiamas gynėjas nukreipė kamuolį į savo vartus.

22 min. po perdavimo iš krašto šansą turėjo šeimininkai, galva pro šalį mušė E. Bagužas.

38 min. puikią progą turėjo P. Golubickas, tačiau jis iš 10 metrų į vartus nepataikė.

Prieš pertrauką žalgiriečiai įmušė dar kartą. Puikią kombinacinę ataką užbaigia P. Golubicko ir J. Bopesu perdavimai, po kurių A. Fofanai beliko pasiųsti kamuolį į tinklą iš arti.

50 min. po O. Verbicko smūgio iš baudos aikštelės vidurio kamuolys sudrebino skersinį. Netrukus pavojingu smūgiu iš toli atsakė varžovai, kamuolys skriejo virš vartų.

70 min. Užsitęsusioje atakoje L. Fernandeso muštą kamuolį į vartus iš arti nukreipė P. Golubickas.

84 min. po varžovų smūgio kamuolys pataikė į virpstą.

Kitose rungtynėse sekmadienį namuose „Žalgiris“ priims „Sūduvą“.