2020 kovo 9

„Žalgiryje“ – saugas iš Ganos


Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubas pasiekė susitarimą su saugu iš Ganos Francisu Kyeremehu, kuris jau atvyko į Lietuvą ir netrukus turėtų prisijungti prie komandos treniruočių.

22-ejų naujokas gali rungtyniauti dešimto numerio ir krašto saugo pozicijose. Žaidėjas pasižymi geromis greičio ir kamuolio valdymo savybėmis, yra pavojingas situacijose vienas prieš vieną.

Gimtinėje pradėjęs žaisti futbolą 2015 metais jis buvo pastebėtas ir persikėlė į Europą, kur pasirašė sutartį su Serbijos „Jagodina“ klubu. Vėliau jis persikėlė į „Radnik“. Iš viso Serbijos aukščiausioje lygoje F. Kyeremehas sužaidė 113 rungtynių įmušė septynis įvarčius ir atliko dešimt rezultatyvių perdavimų.

Praėjusių metų vasarą saugas pasirašė sutartį su Izraelio ekipa Tel Avivo „Hapoel“. Šios šalies čempionate per aštuonis mačus jis įmušė vieną įvartį.

F. Kyeremehas jau atvyko į Lietuvą. Šiandien jam bus atlikti medicininiai testai po kurių žaidėjas taps pilnateisiu „Žalgirio“ nariu.

Artimiausias rungtynes Vilniaus „Žalgiris“ žais jau šį penktadienį kovo 13 d., kai 19.30 val. „Sportimos“ arenoje priims „Riterius“. Vis dar tęsiasi abonementų prekyba. Juos ir bilietus į rungtynes galite įsigyti paspaudę ČIA.