2021 birželio 27

Užtikrinta pergalė prieš „Nevėžį“ padidino atotrūkį nuo varžovų

Ketvirtą pergalę iš eilės užtikrintai iškovojęs „Žalgiris“ įsitvirtino pirmoje A lygos vietoje ir padidino atotrūkį nuo persekiotojų.

Dar tris taškus Lietuvos čempionai iškovojo rezultatu 2:0 įveikdami „Nevėžį“. Francis Kyeremeh pasižymėjo pirmajame, Hugo Videmont – antrajame kėlinyje. Įvarčių galėjo būti ir daugiau, tačiau žalgiriečiams arba pritrūkdavo tikslumo atakoje, arba varžovus gelbėjo vartininkas.

Į startinę „Žalgirio“ sudėtį šioms rungtynėms grįžo O. Verbickas ir J. Sylvestras. Po traumos pasveikęs K. Uzėla buvo atsargoje. Dėl traumos ekipai nepadėjo vartininkas T. Duka.

Rungtynes „Žalgiris“ pradėjo aktyviai ir galėjo iškart pasižymėti. Iš pradžių F. Kyeremeh iš krašto smūgiavo pro šalį, po to O. Verbickas iš krašto pataikė į vartininką. Vėliau po F. Kyeremeh perdavimo kamuolio nepasiekė nei J. Sylvestras, o H. Videmontas griūdamas pataikė į virpstą. Gerą progą turėjo J. Tadičius, bet jo smūgį atrėmė vartininkas.

Pirmasis įvartis krito 13 min. H. Videmontas sukdamasis atliko tolimą perdavimą į baudos aikštelę, kur F. Kyeremeh aplenkė gynėją ir prasimetęs kamuolį pro išbėgusį vartininką pasiuntė kamuolį į tinklą.

23 min. po perdavimo iš krašto virš vartų smūgiavo J. Sylvestras. Vėliau po H. Videmonto baudos smūgio varžovus gelbėjo vartinininkas.

Vėliau „Žalgirio“ atakos kiek aprimo ir tik prieš pertrauką šeimininkai dar kartą galėjo pasižymėti, bet po J. Tadičiaus smūgio galva kamuolį.

55 min. „Nevėžio“ vartininkas atrėmė J. Sylvestro ir J. Tadičiaus smūgius, bet trečiuoju bandymu pasižymėjo H. Videmontas.

Likusioje rungtynių dalyje žalgiriečiai kontroliavo žaidimą, bet rezultatas nebepasikeitė.

„Žalgiris“ iškovojo dar vieną pergalę ir dabar prieš artimiausius persekiotojus pirmauja penkiais taškais. Kitas rungtynes A lygos lyderiai žais liepos 2 d. Vilniuje su „Riteriais“.