2020 rugsėjo 24

„Žalgirio“ bendruomenės turnyras atidedamas


Tradicinis FK „Žalgiris“ bendruomenės turnyras dėl pandemijos atidedamas kitiems metams.

Pastaruosius penkerius metus rugsėjo pabaigoje „Žalgirio“ partnerių, draugų ir aistruolių suburtos futbolo komandos varžydavosi dėl Vilniaus miesto mero taurės.

Šį kartą atsižvelgiant į pablogėjusią situaciją dėl COVID-19 plitimo nutarta turnyrą atidėti bent jau iki kitų metų pavasario.

„Šis turnyras turi gražią tradiciją, bet sveikata – svarbiausias mūsų visų prioritetas. Pasitarę su Vilniaus miesto savivaldybe sutarėme, kad rengti tokį susibūrimą šiuo metu būtų nebūtina rizika. Tuo labiau, kad vengiant socialinio kontakto nublanktų ir pati turnyro idėja – aktyviai ir smagiai pabendrauti futbolo aikštėje. Visus mūsų draugus tikimės pakviesti susitikti kitais metais, kai bus saugiau ir paprasčiau visiems“, – sakė „Žalgirio“ direktorė Vilma Venslovaitienė.

„Žalgirio“ aistruoliai kviečiami į artimiausias komandos namų rungtynes A lygoje – sekmadienį, rugsėjo 27 d., LFF stadione vyks dvikova su „Panevėžiu“.

Laikantis LR Vyriausybės nurodymų bilietai į šias rungtynes parduodami tik internetu, o žiūrovų prašome užsiregistruoti savo kontaktinius duomenis.

Primename, jog apsauginės kaukės žiūrovams stadione privalomos, taip pat reikia laikytis bent 1 metro atstumo nuo kitų žmonių, dezinfekuoti rankas. Turintys viršutinių kvėpavimo takų ar panašių ligų požymių bus neįleidžiami į stadioną.