2021 vasario 1

„Žalgirį“ ruošiasi papildyti legionierius iš Kongo DR


Įsibėgėja Lietuvos futbolo čempiono Vilniaus „Žalgirio“ komplektacija artėjančiam sezonui – pasiektas susitarimas dėl legionieriaus Joelio Feu D‘or Bopesu atvykimo.

Futbolininkas jau atvyko į Vilnių ir iš pradžių atliks medicininę apžiūrą. Žaidėjo kontraktas įsigalios po sėkmingos apžiūros.

Iš Kongo DR kilęs, Prancūzijos pilietybę turintis J. Bopesu įprastai rungtyniauja kairiojo krašto gynėjo ir saugo pozicijose.

J. Bopesu, kuris prieš kelias dienas pažymėjo 27-ąjį gimtadienį, jau turi patirties Baltijos šalyse. Prieš dvejus metus jis atstovavo FC „Riga“ komandai ir su ja laimėjo Latvijos čempionatą, žaidė UEFA Čempionų lygos ir Europos lygos atrankos varžybose.

Praėjusiais metais J. Bopesu žaidė Ukrainos čempionate, FK „Lviv“ komandoje. Ten jis sužaidė 13 rungtynių.

Legionieriaus karjerą futbolininkas pradėjo 2018 m. ir rungtyniavo Šiaurės Makedonijoje, „Skopje“ ir Skopjės „Rabotnički“ komandose. Su pastarąja žaidė UEFA Europos lygoje.

Karjeros pradžioje J. Bopesu atstovavo kelioms Prancūzijos žemesnių lygų ekipoms – „Chateauroux“, „AC Arles-Avignon“, „Calais“, „SAS Epinal“.

„Arles-Avignon“ gretose tuomet dar 20-metis futbolininkas pasirodė aikštėje ir „Ligue 2“ pirmenybėse. Tuo metu šioje lygoje žaidė ir dabartinis žalgirietis H. Videmontas.