2022 rugpjūčio 12

Vieša bilietų prekyba į rungtynes prieš „Ludogorets“ – nuo šeštadienio


„Žalgirio“ abonementų savininkai jau gali įsigyti bilietus į UEFA Europos lygos atrankos rungtynes prieš „Ludogorets“, o visi norintys tą galės padaryti nuo šeštadienio.

2022/2023 UEFA Čempionų lygos IV atrankos etapo atsakomosios rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Ludogorets“ komandų vyks rugpjūčio 25 d. (ketvirtadienį) nuo 19 val. LFF stadione.

Bilietus į šias rungtynes platina „Bilietai.lt“.

Nuo rugpjūčio 12 d. (penktadienio) „Žalgirio“  abonementų savininkai turi išskirtinę privilegiją – pirmieji išsirinkti norimas vietas stadione dar iki prasidedant viešai prekybai. Vienas bilietas su abonemento kodu priklauso su 30% nuolaida. Taip pat abonemento savininkas turės galimybę už standartinę kainą įsigyti iki 3 papildomų bilietų greta savo draugams ar šeimos nariams.

Nuo rugpjūčio 13 d. (šeštadienio) 9 val. bilietus galės įsigyti visi norintys.

Bilietų kaina – nuo 10 eurų. Įsigyti bilietus iš anksto apsimoka – pirmieji bilietai pigiausi, vėliau bilietai brangs.

Pietų A sektorius ir dalis B sektoriaus rezervuoti aktyviausiems „Žalgirio“ aistruoliams. Perkant bilietą šiuose sektoriuose galimi nepatogumai.

Nemokamai įleidžiami vaikai iki 6 metų (neužimant papildomos vietos).

Siekiant išvengti spūsčių žiūrovams rekomenduojama įsigyti bilietą iš anksto ir atvykti likus ne mažiau kaip 45 min. iki rungtynių pradžios.

Neįgalieji, turintys judėjimo negalią, yra prašomi susisiekti su organizatoriais (el. paštu a.sakalauskaite@fkzalgiris.lt ) – jiems paruošta speciali vieta, organizatorius palydės.