2023 gegužės 16

Vasarišką dieną Pilaitėje startavo „Žalgirio“ šeimų futbolo festivalis


Vasarišką sekmadienį Pilaitėje buvo karšta ne tik dėl oro – čia vyko pirmasis šių metų „Žalgirio“ šeimų futbolo festivalis.

Fizinį aktyvumą skatinantis festivalis antrą sezoną iš eilės kvietė pasivaržyti žaidžiant ne tik futbolą, bet ir rungtyse su futbolo elementais.

Į pirmąjį festivalį Pilaitės Martyno Mažvydo progimnazijos aikštyne užsiregistravo 16 šeimų komandų. Jų laukė įvairios estafetės, kuriose dalyviai išbandė ir savo greitį, ir taiklumą spiriant kamuolį, ir kojų miklumą, ir greitą mastymą įvairiose situacijose.

Veiklos netrūko ir atvykusiems palaikyti ar tiesiog vietos gyventojams – vaikai galėjo išbandyti dartbolo, burbulinio futbolo žaidimus, didelius pripučiamus batutus.

Visiems dalyviams atsigaivinti padėjo „Žalia Giria“ ir „SipSap“ sula, taip pat visi gavo „Ortopedijos technikos“ nuolaidų, o taip pat buvo pakviesti vakare apsilankyti „Žalgirio“ rungtynėse prieš „Kauno Žalgirį“.

Geriausiai pasirodžiusios trys šeimos laimėjo „O‘Learys“ čekius ir iškovojo galimybę dalyvauti finaliniame festivalyje kurį planuojama surengti birželio 11 d. LFF stadione.

Festivalio nugalėtojams atiteks didysis prizas – poilsis pramogų komplekse „Vilnius Grand Resort“.

Šis festivalis buvo pirmasis iš numatomų keturių atrankos etapų.

Kiti vyks Lazdynuose (gegužės 21 d. Sausio 13-osios progimnazijoje), Fabijoniškėse (birželio 3 d. Ateities mokykloje) ir Balsiuose (birželio 4 d.).

Norint dalyvauti varžybose užtenka užsiregistruoti užpildant formą „Žalgirio“ internetinėje svetainėje fkzalgiris.lt/seimufestivalis

Varžybų partneris – Vilniaus miesto savivaldybė.  Futbolo klubo „Žalgiris“ projektas „Futbolo klubo „Žalgiris“ aukštų sporto rezultatų ir bendruomenės puoselėjimas, išsaugant tradicijas ir vertybes“ bendrai finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės aukšto meistriškumo projektų fondo lėšomis.

Video