2022 rugpjūčio 3

V. Čeburinas: „Rungtynės išvykoje labai svarbios“


Lietuvos čempionas „Žalgiris“ Norvegijoje baigė pasiruošimą kitam iššūkiui – dvikovai su „Bodo Glimt“ komanda.

Trečiojo atrankos etapo rungtynių išvakarėse žalgiriečiai išbandė „Aspmyra“ stadiono dangą. Aplinka šiame stadione pažįstama daliai žalgiriečių, kurie jau čia buvo ne kartą.

Tačiau ir kitiems nebuvo sunku prisitaikyti – kaip ir Vilniuje, čia paklota dirbtinė danga, o stadiono tribūnos ir patalpos pakankamai kompaktiškos, kaip ir LFF stadione.

„Aspmyra“ talpina kiek daugiau nei 8 tūkst. žiūrovų, tačiau pilnų tribūnų ko gero nebus – tikimasi, jog rungtynes stebės apie 6,5 tūkst. aistruolių.

Rungtynių išvakarėse „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas pažymėjo, jog nueiti iki trečiojo etapo sugeba tik tikrai stiprios komandos

„Jei komanda trečiame etape – reiškia tai stiprus varžovas. Silpnų komandų čia nebūna. Žinome, kad Čempionų lygoje šiame čempionų kelyje žaidžia tik šalių čempionai, o trečiajame etape žaidžia du varžovus įveikę čempionai. Praėjusiais metais jie Europoje pateikė staigmenų tiek grupės varžybose, tiek atkrintamosiose. Varžovas rimtas. Ruošiamės sužaisti tinkamai, parodyti gerą žaidimą, pasiekti teigiamą rezultatą“, – kalbėjo treneris.

Praėjusią savaitę jo auklėtiniai svečiuose parklupdė Švedijos čempionus „Malmo“ klubą. „Pergalė visuomet suteikia pasitikėjimo. Laimėjimas duoda ir jėgos, ir pasitikėjimo, ir galimybių. Rungtynės išvykoje labai svarbios. Dar kartą pabrėžiu – laukia rimtas varžovas. Bet manau, kad mūsų žaidėjai yra pasiruošę šioms rungtynėms“, – tikino V. Čeburinas.

„Žalgirio“ ir „Bodo Glimt“ rungtynės vyks trečiadienį nuo 19 val. Lietuvos laiku. Bilietus į „Žalgirio“ fanų sektorių galima įsigyti savarankiškai internetu.

Rungtynės Lietuvoje bus transliuojamos platformoje „Staylive“.

Video