2022 spalio 23

V. Čeburinas ir R. Oliveira – mėnesio laureatai lygoje


„Optibet A lygos“ mėnesio žaidėjo ir trenerio prizai atiteko žalgiriečiams Renanui Oliveirai ir Vladimirui Čeburinui.

57-erių futbolo specialistas iš Kazachstano ir puolėjas iš Brazilijos, suskaičiavus žurnalistų ir tv3.lt portale surengtos apklausos sirgalių balsus, buvo pripažinti geriausiais rugsėjį.

Renanas antrą kartą šiemet pripažintas geriausiu mėnesio žaidėju, kai rugsėjį buvo suskaičiuoti žurnalistų ir tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos balsai. R. Oliveirai tai yra antrasis toks įvertinimas – pirmą sykį žalgirietis geriausiu buvo pripažintas birželį.

„Žalgirio“ futbolininkui bus įteiktas lygos rėmėjo „7Pack“ prizas.

Praėjusį mėnesį R. Oliveira pelnė 3 įvarčius per ketverias rungtynes – po sykį brazilas pasižymėjo dvikovose su Telšių „Džiugu“, „Kauno Žalgiriu“ bei Vilniaus „Riteriais“. Intensyvaus tvarkaraščio metu žalgirietis išsiskyrė savo produktyvumu.

Šiemet rezultatyviausias čempionato žaidėjas per 23 mačus yra įmušęs 15 įvarčių ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus. Pasivyti snaiperių klasifikacijos lyderį per likusią sezono dalį yra praktiškai neįmanoma.

„Tai buvo išties sunkus mėnuo ne tik man, bet ir visai komandai. Turėjome daug rungtynių tiek lygoje, tiek užsienyje – labai malonu sulaukti tokio įvertinimo. Noriu padėkoti treneriui ir komandos draugams, kadangi be jų indėlio to nepasiekčiau.

Tikrai labai laukiu sekmadienio rungtynių, nes jose galime užsitikrinti čempiono titulą. Tai bus įrodymas, kaip sunkiai dėl jo kovojome visą sezoną“, – apibendrino „Žalgirio“ puolėjas.

Tokio pat įvertinimo birželį sulaukusiam V. Čeburinui atiteks lygos rėmėjo „Antėja“ prizas.

Rugsėjį „Žalgiris“ pradėjo lygiosiomis 1:1 svečiuose su Telšių „Džiugu“, vėliau 2:0 buvo įveiktas „Kauno Žalgiris“, 3:1 – Vilniaus „Riteriai“ bei namuose 1:0 palaužta Marijampolės „Sūduva“.

Šiuo metu sostinės ekipa per 28 mačus iškovojo 69 taškus ir užtikrintai pirmauja turnyro lentelėje.

Titulą „Žalgiris“ gali užsitikrinti jau šio sekmadienio dvikovoje su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa.

Kovą „Optibet A lygos“ geriausio mėnesio trenerio laurus susižėrė „Panevėžio“ strategas Valdas Urbonas, balandį – „Hegelmann“ ekipai vadovaujantis Andrius Skerla, gegužę – buvęs „Sūduvos“ vairininkas Miguelis Moreira, liepą – FA „Šiauliai“ vyr. treneris Mindaugas Čepas, rugpjūtį – „Kauno Žalgirio“ vedlys Rokas Garastas.