2022 kovo 19

Turo rinktinėje – M. Kuklys


Į „Optibet A lygos“ 3 turo simbolinę rinktinę pateko žalgirietis Mantas Kuklys.

Turo rinktinė:

Rafaelis Broetto („Panevėžys“): Vartininkas iš Brazilijos ir toliau nėra praleidęs nė vieno įvarčio, o pastarosiose rungtynėse surengė geriausią pasirodymą šiemet. R. Broetto pirmame kėlinyje atrėmė varžovo baudinį, o po pertraukos apsigynė dar nuo kelių pavojingų smūgių.

Ernestas Pilypas (FA „Šiauliai“): Pastarąjį kartą 2016 metais Lietuvos čempionate rungtyniavęs dešiniojo krašto gynėjas sėkmingai sugrįžo į „Optibet A lygą“. Naudingai prieš „Jonavą“ rungtyniavęs šiaulietis laimėjo 77 proc. dvikovų ir svariai prisidėjo prie išsaugotų „sausų“ vartų.

Joshua Akpudje („Panevėžys“): Fiziškai tvirtai sudėtas vidurio gynėjas dvikovoje su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa blokavo ne vieną oponentų smūgį ir laimėjo didžiąją dalį dvikovų baudos aikštelėje. Jei ne puikus nigeriečio žaidimas „antrame aukšte“, vargu, ar panevėžiečiai būtų atsilaikę nepraleidę įvarčio.

Plamenas Dimovas (Vilniaus „Riteriai“): Legionierius iš Bulgarijos labai solidžiai debiutavo sostinės ekipoje. Dar ne optimalios sportinės formos P. Dimovas, pasinaudodamas savo patirtimi, užtikrintai žaidė prieš Marijampolės „Sūduvą“ ir laimėjo net 86 proc. dvikovų.

Aleksandras Levšinas (Vilniaus „Riteriai“): Jeigu šio visaginiečio nekamuos traumos, A. Levšinas gali tapti vienu iš geriausių kairiųjų krašto gynėjų „Optibet A lygoje“. „Riterių“ atstovas atliko rezultatyvų perdavimą bei gražiu reidu įtvirtino antrą iš eilės komandos pergalę.

Benas Anisas („Kauno Žalgiris“): Ne itin atsiskleidęs Gargždų „Bangoje“, mažeikiškis Kauno ekipoje rungtyniauja starto sudėtyje ir pastarajame susitikime pasirodė sėkmingai. B. Anisas pelnė savo pirmą įvartį su „Kauno Žalgirio“ marškinėliais Lietuvos čempionate, o taip pat pasižymėjo 4 smūgiais bei 3 „raktiniais“ perdavimais.

Mantas Kuklys (Vilniaus „Žalgiris“): Į starto sudėtį sugrįžęs 34-erių vidurio saugas netruko atidaryti įvarčių sąskaitos šiame sezone. Pasinaudojęs varžovo klaida, M. Kuklys nukreipė kamuolį į Gargždų „Bangos“ vartus ir taip pat atliko 2 „raktinius“ perdavimus.

Danielis Romanovskis (FA „Šiauliai“): Tarpsezoniu prie Saulės miesto ekipos prisijungęs vilnietis pelnė įvartį jau su penktos komandos marškinėliais, kuriai atstovauja. Be taiklaus smūgio akistatoje su „Jonava“, vidurio saugas kontratakos metu atliko rezultatyvų perdavimą.

Ernestas Veliulis („Panevėžys“): Panevėžiečiams Kaune mačas klostėsi labai sunkiai – nemažą laiko dalį teko atkakliai gintis, o rungtynių negalėjusį tęsti lyderį Elivelto pakeitė E. Veliulis. Vis tik būtent laiku į baudos aikštelę įkirtęs saugas ir tapo pergalingo įvarčio autoriumi.

Michaelas Thuique („Kauno Žalgiris“): Labai naudingai praėjusiame sezone rungtyniavęs brazilas trečiose šių metų rungtynėse išsiskyrė įvarčiu. Tai toli gražu nebuvo patsefektingiausias M. Thuique pasirodymas, tačiau ir 3-iajame ture puolėjai kalnų nenuvertė.

Artūras Dolžnikovas (Vilniaus „Riteriai“): Veržliai rungtyniavęs „Riterių“ futbolininkas individualiu meistriškumu susikūrė sau progą bei pelnė gražų įvartį, be to, sukūrė puikią progą naudingai žaidusiam, tačiau taikliu smūgiu taip ir nepasižymėjusiam Gyčiui Paulauskui. Jei A. Dolžnikovo nekamuos traumos, tai gali būti vienas ryškiausių šio sezono „Optibet A lygos“ žaidėjų.