2021 balandžio 7

Trečią pergalę dviem įvarčiais nukalė K. Uzėlos dublis


FK „Žalgiris“ A lygoje iškovojo trečią iš eilės pergalę rezultatu 2:0 – šį kartą įveikta Gargždų „Banga“.

Skirtingai nei paskutinius du kartus, žalgiriečiai savo persvarą įrodė tik per paskutinį pusvalandį. Po dviejų Hugo Videmonto atliktų standartinių situacijų dukart tiksliai smūgiavo Karolis Uzėla.

„Žalgirio“ treneris šioms rungtynėms atliko du pakeitimus saugų grandyje – nuo pradžių dvikovą pradėjo Milenas Gamakovas ir Karolis Uzėla, į startinę sudėtį taip pat sugrįžo kapitonas Saulius Mikoliūnas.

Susitikimo pradžioje du kartus varžovų vartams grasino Tomislavas Kišas, bet vieną jo smūgį blokavo gynėjas, o kitą kartą po baudos smūgio kamuolys skriejo pro šalį.

20 min. gerą progą turėjo Hugo Videmontas, tačiau likęs vienas prie tolimojo virpsto jis pataikė į kamuolį nesėkmingai ir šis skriejo šalia vartų.

33 min. to paties H. Videmonto iš eigos smūgiuotą kamuolį nesunkiai sugavo vartininkas.

„Žalgiriui“ nesisekė pralaužti organizuotos „Bangos“ gynybos. Tačiau aikštės šeimininkai Vilniuje uždirbo daug kampinių ir baudos smūgių.

Vienu iš jų pavyko pasinaudoti. 62 min. po H. Videmonto pakelto kampinio K. Uzėla išvengė gynėjo globos ir iš arti koja nukreipė kamuolį į vartus.

65 min. po baudos smūgio Ivano Tatomirovičiaus galva muštą kamuolį puikiai atrėmė vartininkas Ignas Driomovas. Netrukus pavojingai iš toli šalia vartų smūgiavo Ogenyi Onazi.

68 min. „Banga“ turėjo bene vienintelį savo šansą – baudos aikštelėje Karolis Urbaitis atliko smūgį ir kamuolys pralėkė aukštai virš vartų.

77 min. po baudos smūgio dešiniajame krašte H. Videmontas juvelyriškai perdavė kamuolį ir K. Uzėla šį kartą tiksliai smūgiavo galva.

Dvikovos pabaigoje atsidūręs vienas prieš vieną rezultatą dar galėjo padidinti T. Kišas, bet jo smūgį atmušė vartininkas.

„Žalgiris“ nugalėjo 2:0 ir turnyro lentelėje turi 10 taškų.

Kitas rungtynes Vilniaus ekipa žais balandžio 11 d. Marijampolėje su „Kauno Žalgiriu“.

Video