2021 birželio 14

Tarp galimų varžovų – Islandijos, Maltos, Šiaurės Airijos atstovai


UEFA Čempionų lygos atrankos pirmajame etape „Žalgirio“ varžovais pretenduoja tapti Islandijos, Maltos, Šiaurės Airijos ir dar keturių šalių atstovai.

Burtų traukimas numatomas birželio 15 d. 13 val. Lietuvos laiku.

Tradiciškai prieš burtus UEFA suskirstė komandas į grupes, kuriose atskirtas vienodas skaičius aukštesnį ir žemesnį reitingą turinčių ekipų.

„Žalgiris“, kaip aukštesnį reitingą turinti komanda, gali burtuose būti suporuotas su Reikjaviko „Valur“ (Islandija), Belfasto „Linfield“ (Šiaurės Airija), Paolos „Hibernians“ (Malta) ir preliminaraus etapo laimėtoju.

Preliminaraus etapo rungtynėse birželio 22 d. pusfinaliuose žais „Folgore“ (San Marinas) ir FC „Priština“ (Kosovas) bei  Torshavno HB (Farerų salos) ir „Inter Club d’Escaldes“ (Andora). Porų nugalėtojai birželio 25 d. susitiks finale dėl vienintelio kelialapio į pirmąjį atrankos etapą.

Pirmojo etapo rungtynės vyks liepos 6-7 ir 13-14 dienomis.

Trečiadienį, birželio 16 d. burtų keliu bus nustatytos ir potencialios antro etapo poros.

Nesėkmės Čempionų lygos pirmajame atrankos etape atveju „Žalgiris“ tęs kovą UEFA Europos Konferencijų lygos antrame atrankos etape.

Įveikus pirmąjį etapą žalgiriečiai užsitikrins galimybę net pasitraukus iš Čempionų lygos iš pradžių kovas tęsti Europos lygoje, o tik vėliau – Europos Konferencijų lygoje.