2024 birželio 16

Sugrįžus po pertraukos – trečia pergalė prieš „Panevėžį“ tokiu pat rezultatu

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1.

Pirmą įvartį rungtynių pradžioje įmušė P. Golubickas, o antrą – per pridėtinį laiką pasižymėjęs J. Bopesu. Dvikovos finiše paguodos įvartį panevėžiečiams įmušė N. Bosančičius.

Į „Žalgirio“ startinę sudėtį grįžo pasveikęs O. Verbickas, taip pat nuo pradžių rungtynes pradėjo M. Mazuras. Į atraminę zoną pasisislinko J. Kendyšas, kuris pakeitė diskvalifikuotą Y. Karašima.

10 min. P. Golubickas iš arti smūgiavo visiškai šalia virpsto, o po minutės jau L. Antalis turėjo labai gerą progą, bet kamuolys pataikė į virpstą.

19 min. žalgiriečiai išsiveržė į priekį. J. Moutachy perdavimą iš dešinio krašto prie tolimojo virpsto uždarė P. Golubickas.

Antrajame kėlinyje žaidimo tempas krito, komandos darė nemažai žaidybinio broko.

81 min. gerą šansą turėjo A. Hodžičius, tačiau pabėgęs nuo gynėjų jis smūgiavo virš vartų.

83 min. iš kairiojo krašto netiksliai mušė J. Bopesu.

Netrukus šansą turėjo ir varžovai, tačiau pro šalį smūgiavo F. Palacios.

Prasidėjus pridėtiniam laikui po greitos kontratakos J. Bopesu pabėgo nuo gynėjų ir įmušė antra savo komandos įvartį.

Po poros minučių intrigą trumpam atstatė iš baudos aikštelės vidurio įmušęs N. Bosančičius, tačiau rimtesnio šturmo varžovai atlikti nespėjo.

Trečiadienį „Žalgiris“ žais Telšiuose prieš „Džiugą“, o kitas rungtynes – kitą sekmadienį prieš „Sūduvą“.