2022 spalio 8

Startavo „Žalgirio“ E-taurės turnyras


Futbolo ir kompiuterinių žaidimų mėgėjai pradėjo kovas dėl „Žalgirio“ E-taurės – paaiškėjo pirmieji aštuoni varžybų finalininkai.

„Žalgirio“ E-taurės turnyre dalyviai varžosi futbolo žaidimo FIFA 23 rungtynėse vienas prieš vieną.  Susidomėjimas turnyru buvo nemažas – registraciją į atrankos varžybas teko baigti anksčiau laiko.

Sostinės „O‘Learys“ sporto bare į pirmąjį atrankos etapą spalio 8 d. susirinko daugiau nei pusę šimto žaidėjų, taip pat juos palaikę draugai ir artimieji.

Visi atvykę turėjo galimybę pasivaržyti bent du kartus. Pirmajame etape varžybos vyko dviejų minusų sistema – iškrito du kartus pralaimėję žaidėjai.

Netgi patyrę pralaimėjimus dalyviai neliko tuščiomis – kiekvienas gavo pakvietimus į „Žalgirio“ rungtynes stadione.

Atvykę į turnyrą taip pat galėjo išgirsti patarimų ir pasirungti su „Žalgirio“ e-komandos bei Lietuvos e-futbolo rinktinės nariu Mariumi Šalčiumi „Mariniu“.

Nuo šešioliktfinalio vyko atkrintamosios kovos – kiekviena pergalė ar pralaimėjimas buvo lemtinga.

Tarp aštuonių geriausiųjų pateko ir vietą E-taurės finale užsitikrino 8 žaidėjai: „Sterblinekutrute“, „olbis8“, „Mateuzas“, „Jodas“, „Kieza“, „TriboRibo“, „Erikas“ ir „CalmRivel“. Visi jie taip pat gavo „O‘Learys“ prizus – VR Hologate žaidimus.

Pusfinalyje iki tol varžovus iš kelio šlavęs „Mateuzas“ turėjo pripažinti „Sterbklinekutrute“ pranašumą, o kitame pusfinalyje „Kieza“ įveikė vieną jauniausių turnyro dalyvių „calmrivel“. Tiesa, pastarasis atsigriebė kovoje dėl trečios vietos. Trys atrankos turnyro prizininkai laimėjo „Žalgirio“ kepures ir šalikus.

Kitas atrankos etapas vyks spalio 29 dieną, o finalinis turnyras numatytas lapkritį.

Finalinio turnyro 3 geriausiems žaidėjams atiteks didieji E-taurės prizai. 1 vietos laimėtojas iškovos E-taurės trofėjų ir žaidimų kompiuterį, 2 vietos laimėtojas – kėdę žaidimams, 3 vietos laimėtojas – ausines žaidimams.

Varžybų partneris – Vilniaus miesto savivaldybė. Futbolo klubo „Žalgiris“ projektas „Futbolo klubo „Žalgiris” aukštų sporto rezultatų ir bendruomenės puoselėjimas, išsaugant tradicijas ir vertybes“ bendrai finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės aukšto meistriškumo projektų fondo lėšomis.

Turnyro rezultatai: