2021 lapkričio 28

Čempioniškas sezonas baigtas pergalingai

A lygos čempionas „Žalgiris“ pergalingai baigė sezoną. Paskutinėse rungtynėse Vilniuje po permainingos kovos 3:2 įveiktas „Džiugas“.

Žalgiriečiai įmušė pirmieji, vėliau svečiai rezultatą persvėrė, tačiau šeimininkai vėl išlygino, o lemiamą tašką padėjo Gusto Jarusevičiaus įvartis.

„Žalgirio“ sudėtyje paskutinėms rungtynėms įvyko keli pasikeitimai. Startinėje sudėtyje pasirodė Ivanas Tatomirovičius, Tomislavas Kišas ir Jakubas Sylvestras.

Rungtynių pradžioje žalgiriečiai išsiveržė į priekį. Po Hugo Videmonto smūgio kamuolys pataikė iį Miroslavo Puškarovo ranką ir smūgį nuo žymos tiksliai atliko pats prancūzas.

Visgi 24 min. „Džiugui“ pavyko rezultatą išlyginti. Puikiu baudos smūgiu kamuolį į vartus pasiuntė Kostiantynas Šulcas.

Antrojo kėlinio pradžioje „Džiugas“ išsiveržė į priekį. Po reido dešiniu atakos kraštu ir perdavimo į baudos aikštelės vidurį tiksliai smūgiavo Ivo Brazas.

Tačiau jau po kėlių minučių „Žalgiris“ rezultatą išlygino. H. Videmont perdavimą iš krašto iš arti „uždarė“ J. Sylvestras.

Likus žaisti aštuonias minutes po J. Bopesu perdavimo iš krašto pergalingą įvartį pelnė G. Jarusevičius.