2022 balandžio 9

Telšiuose – keturi įvarčiai ir nepabaigtos rungtynės


Po dviejų lygiųjų „Žalgiris“ grįžo į pergalių kelią. Tiesa, Telšiuose dvikovos pabaigti iki galo nepavyko – žalgiriečiams pirmaujant rezultatu 4:1 prieš „Džiugo“ komandą rungtynės buvo nutrauktos dėl neramumų stadione.

„Žalgirio“ sudėtyje pirmą kartą nuo pradžių rungtyniavo Jakubas Sylvestras bei vartininkas Tomislavas Dukas. Pastarasis pakeitė traumą patyrusį Edviną Gertmoną. Po traumos į vienuoliktuką grįžo Nemanja Ljubisavljevičius, taip pat šansus gavo Fabienas Ourega ir Gustas Jarusevičius.

Rungtynes žalgiriečiai pradėjo nervingai ir pora kartų po sumaišties prie vartų turėjo apsiginti T. Duka. 8 min. pavyko išsiveržti į priekį – po S. Mikoliūno perdavimo iš krašto galva iš arti įmušė F. Ourega.

17 min. po kampinio „Džiugas“ rezultatą išlygino. S. Mikoliūnui bandant išmušti kamuolį nuo vartų šis atšoko nuo A. Emsio ir įskriejo į vartus.

Vėliau varžovų vartininką patikrino F. Kyeremeh, P. Mamičiaus smūgiai, šalia vartų smūgiavo G. Jarusevičius ir tas pats F. Kyeremeh.

41 min. greitoje kontratakoje po P. Mamičiaus perdavimo iš kairio krašto S. Mikoliūnas buvo pirmas prie tolimo virpsto ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Antrojo kėlinio pradžioje  „Žalgiris“ savo persvarą padidino. Po tikslios kombinacijos M. Kuklio perdavimas išvedė į priekį laisvą F. Kyeremeh ir šis kaip ant lėkštutės paliko kamuolį po keitimo aikštėje pasirodžiusiam M. Oyewusi, kuriam beliko įmušti į tuščius vartus.

66 min. žalgiriečiai įmušė ketvirtą įvartį Greitoje kontratakoje kraštu po M. Oyewusi reido ir perdavimo G. Jarusevičius paliko kamuolį M. Kukliui ir šis smūgiavo tiksliai.

Likus žaisti kiek mažiau nei dešimt minučių iki pagrindinio laiko pabaigos dėl neramumų stadione rungtynės buvo nutrauktos.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais balandžio 17 d. namuose prieš „Sūduvą“.