2022 gegužės 31

Renkamas „Impuls“ gegužės mėnesio žaidėjas


„Žalgirio“ socialiniuose tinkluose renkamas „Impuls“ gegužės mėnesio žaidėjas. Į šį prizą pretenduoja Fabienas Ourega, Petaras Mamičius, Mathias Oyewusi ir Ovidijus Verbickas.

Balandį „Žalgiris“ sužaidė 5 rungtynes: iškovojo 4 pergales (1:0 prieš „Riterius“ ir „Neptūną“, 2:1 prieš „Bangą“, 3:1 prieš „Džiugą“) ir patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą (1:2 prieš „Kauno Žalgirį“).

Į balandžio mėnesio žaidėjo prizą pretenduoja tie keturi žaidėjai, kurie žaidė bent 4 komandos rungtynėse ir surinko aukštus statistinius rodiklius pagal „Instat“.

Pagal naudingumo balus iš žaidusių bent 4 rungtynes daugiausiai surinko Fabienas Ourega (227). Prancūzas per 4 rungtynes atliko rezultatyvų perdavimą rungtynėse su „Džiugu“, taip pat sukūrė 7 progas komandos draugams, atliko tikslius 6 raktinius perdavimus, net 56 kartus atliko driblingo veiksmus (70 proc. sėkmingai), atliko 7 tikslius perdavimus iš krašto.

Aukštą balą (220) surinko ir Petaras Mamičius.  Krašto gynėjo sąskaitoje per 4 rungtynes – 1 įvartis, 1 rezultatyvus perdavimas, 7 sukurtos progos, 5 tikslūs raktiniai perdavimai.

Mathias Oyewusi buvo vienas efektyviausių puolime. Jis žaidė visas 5 rungtynes, bet tik 2 kartus pasirodė startinėje sudėtyje. Nepaisant to, puolėjas iš Nigerjios pelnė lemiamą įvartį dvikovoje su „Riteriais“, taip pat pasižymėjo įvarčiu ir prisidėjo prie dar dviejų akistatoje su „Džiugu“. Visi 6 jo smūgiai pasiekė vartų plotą.

Ovidijus Verbickas gegužę buvo beveik nekeičiamas – sužaidė 4 pilnas rungtynes ir vienose 73 min. (viso su papildomu laiku – 460 min.). Jis daugiausiai kartų dalyvavo gynybinėse dvikovose (52), atliko 86 proc. tikslių perdavimų, buvo antras pagal laimėtas oro dvikovas (14) ir perimtus kamuolius (20).

Balsuoti už geriausią žaidėją galima „Žalgirio“ paskyrose socialiniame tinkle „Facebook“ arba „Instagram“ istorijose.