2022 birželio 20

Renanas Oliveira: „Įvarčiai – komandos nuopelnas“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės lyderių akistatoje su „Panevėžiu“ džiaugėsi sėkmingu pirmuoju kėliniu, o du įvarčius pelnęs REnanas Oliveira nuopelnus priskyrė komandos draugams.

Pergalę 2:0 „Žalgiriui“ nulėmė įvarčiai 9 ir 27 minutėmis.

„Pradėjome labai gerai, varžovams nedavėme progų. Iš to ką suplanavome daug kas pavyko. Bravo visai komandai dėl įvarčių, dėl pastangų. Svarbu pergalė, geros rungtynės.  Yra ties kuo dirbti, ką įsivertinti“, – kalbėjo V. Čeburinas.

„Geras rungtynes sužaidė visi žaidėjai. Padarėme namų darbus. Bandėme atlikti tai, ties kuo dirbome treniruotėse ir matome rezultatą. Įvarčiai ne mano nuopelnas, o komandos. Tiesiog darėme savo užduotis. Viskas pavyko gerai aikštėje. Aš buvau tinkamoje vietoje pasiruošęs, tačiau svarbiausia buvo komandinis darbas“, – kalbėjo Renanas.

Jam antrino ir V. Čeburinas: „Rūbinėje sakiau – įmuša vienas, bet dirba visa komanda. Bravo Renanui, bet visa komanda sužaidė geras rungtynes. Geras atsidavimas, geras rezultatyvumas. Ilgą laiką kurdavome progas, bet nesisekė įmušti. Šį kartą jų nebuvo tiek daug, bet pakankamai.“

Treneris nebuvo patenkintas komandos žaidimu ginantis po pertrtraukos. „Antrajame kėlinyje buvo sunkios sąlygos, stiprus lietus. Nepaisant to abi komandos bandė žaisti. Antrajame kėlinyje varžovai buvo aktyvesni atakoje. Buvo pralaimėtų dvikovų, neteisingai pasirinktų pozicijų. Reikia ties tuo dirbti, neleisti tokių progų. Leidome varžovams sukurti aštrių atakų. Viskas gerai kas gerai baigiasi. Ties tuo reikės padirbėti“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Pergalė leido „Žalgiriui“ pakilti į pirmąją lentelės vietą. „Laimėti visada svarbu, dėl to ir dirbame. Žalgiriui tai ypač svarbu. Nes turime aukštus tikslus. Pergalė prieš tiesioginį konkurentą – didelis pliusas“, – pažymėjo treneris.

„Labai svarbu, kad esame pirmi, dėl to dirbome. Nusipelnome būti pirmoje vietoje. Varžovai taip pat turi gerą komandą, pirmą vietą išsaugoti nelengva. Dirbame ties tuo“, – sakė Renanas.

„Žalgirio“ ekipą svečiuose palaikė gausiai atvykę aistruoliai iš Vilniaus.

„Dėkoju aistruoliams, jie mus kaip visad palaikė labai šiltai.  Galiu aistruoliams pasakyti tik geriausius žodžius. Lietus, sniegas, ar audra jie visuomet su mumis. Dėl jų ne tik stengsimės bet ir turime laimėti“, – sakė V. Čeburinas.

„Aistruoliai kaip dvyliktas, papildomas žaidėjas mums. Jie mums prideda jėgų, galime kovoti dar stipriau“, – sakė Renanas.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais trečiadienį 20 val. namuose su „Džiugu“.