2023 sausio 18

Prisijungs universalus saugas iš Prancūzijos


Lietuvos čempiono FK „Žalgirio“ gretas papildys dar vienas legionierius iš Prancūzijos – pasiektas susitarimas su patyrusiu atakuojančiu saugu Billal Sebaihi.

Universalus 30 metų futbolininkas daugiausiai žaidžia krašto saugo pozicijoje, tačiau taip pat nemažai yra žaidęs aikštės viduryje, puolimo priekyje.

Per savo karjerą jis yra sukaupęs patirties įvairių regionų komandose – žaidė Prancūzijoje, Alžyre, Portugalijoje, Rumunijoje, Kazachstane.

Praėjusiais metais B. Sebaihi Kazachstano čempionate žaisdamas „Maqtaaral“ gretose pelnė 5 įvarčius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Prancūzijoje gimęs, Alžyre šaknų turintis žaidėjas karjerą pradėjo žinomo prancūzų klubo „Saint-Ettiene“ akademijoje, vėliau bandė laimę Alžyro komandose.

2014 metais persikėlė į Portugaliją, kur daugiausiai atstovavo Aveiro „Beira-Mar“ ir Estorilio „Praia“. 2017-2019 m. rungtyniavo Turkijos antrajame divizione „Manisaspor“ ir „Boluspor“ ekipose.

2020 m. žaidėjo kelias pasuko į Kazachstaną, Aktau „Kaspij“ komandą, o 2021 m. jis pusmetį žaidė Rumunijos čempionate „Hermannstadt“ komandoje.

Vilniuje jis prisijungs prie kito saugo iš Prancūzijos Fabieno Ourega. Praėjusį sezoną žalgiriečiams atstovavo ir kitas prancūzakalbis žaidėjas Joelis Bopesu, kurio kontraktas šiuo metu pasibaigęs.

„Žalgiryje“ B. Sebaihi taps trečiuoju naujoku – komandą jau papildė Yukiyoshi Karashima ir Paulius Golubickas.