2022 spalio 23

Pirmasis „Žalgirio“ naktinis futbolo turnyras sutraukė kelis šimtus dalyvių


Pirmą kartą „Žalgirio“ naktinis futbolo turnyras sutraukė kelis šimtus futbolo mėgėjų bei žiūrovų, o pagrindinis prizas atiteko komandai iš Alytaus.

Pirmą kartą „Žalgirio“ organizuotas futbolo turnyras 7×7 mėgėjams viršijo lūkesčius – planuotas 16 komandų skaičius užsipildė akimirksniu, ir dėl didelio susidomėjusių skaičiaus padidintas iki 32. Į turnyrą „Sportimos“ manieže, trukusį iki vėlyvos nakties, atvyko ne tik vilniečiai, bet ir komandos iš Alytaus, taip pat Utenos, Pasvalio atstovai.

Vieną komandą („Foreigners“ FC) sudarė vien užsienio piliečiai.

Kitai Gediminaičių stulpais ant aprangų pasipuošusiai ir atitinkamą vardą turėjusiai ekipai atstovavo Kybartuose, Rukloje pabėgėlių priėmimo centruose apsistoję migrantai iš įvairių Afrikos šalių.

Pasivaržyti futbolo aikštėje nutarė ir komikai Airidas Jankus, Evaldas Jasaitis, Deividas Vizgirda, Antanas Sadauskas, Mindaugas Laskovas, Arnoldas Zalanskas.

Savo komandą sudarė ir „Žalgirio“ aistruolių grupė „Žaliai baltas Vilnius“.

Turnyre turiningai laiką leido ne tik žaidžiantys – komandas atvyko palaikyti ir žiūrovai. Juos išjudino DJ Tomas Jaz muzika, renginių vedėjas Tomas Tracevskis, užkąsti pasiūlė „We Will Wok it“.

Komandos pirmajame etape varžėsi 8 grupėse po 4. Grupių nugalėtojai pateko į atkrintamąsias varžybas, kuriose netrūko ir dramatiškų baudinių serijų.

Baudinių prireikė tiek mažajame, tiek didžiajame finale.

Trečiąją vietą užėmė „Perspektyvūs“, kuriai atstovavo keli Vilniaus futbolo akademijų treneriai, pernai Pasaulio futsal čempionate su Lietuvos rinktine žaidęs Artūras Juchno, buvęs žalgirietis Danielis Gunevičius, buvęs „Dainavos“ žaidėjas Paulius Sakalis.

Antroje liko FC „Dangusta“ komanda iš Pasvalio.

Nugalėtojais tapo jaunų alytiškių suburta FK „Vėžlai“ ekipa.

Prizininkams atiteko „Žalgirio“ rėmėjų „Sportland“, „O‘Learys“, „Betsafe“ įsteigti prizai, o nugalėtojai laimėjo neeilinį vakarą Vilniaus bare (1000 eur. vertės čekį).

Varžybų partneris – Vilniaus miesto savivaldybė. Futbolo klubo „Žalgiris“ projektas „Futbolo klubo „Žalgiris” aukštų sporto rezultatų ir bendruomenės puoselėjimas, išsaugant tradicijas ir vertybes“ bendrai finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės aukšto meistriškumo projektų fondo lėšomis.

Video