2020 lapkričio 18

Paskutinio turo rinktinėje – penki „Žalgirio“ žaidėjai


Lietuvos futbolo A lyga sudarė 20-ojo turo simbolinę vienuolikę, kurioje – penki „Žalgirio“ žaidėjai.

Airidas Mickevičius („Kauno Žalgiris“): 21-erių vartų sargas puikiai debiutavo šio sezono Lietuvos čempionate. A. Mickevičius akistatoje su Vilniaus „Riteriais“ atrėmė 7 varžovų smūgius, puikiai gelbėdamas savo komandą bei surinkdamas geriausią rezultatą tarp vartininkų – 265 „InStat“ naudingumo balus.

Saulius Mikoliūnas (Vilniaus „Žalgiris“): A lygos sezoną sostinės ekipos veteranas baigė puikiu pasirodymu – surinko net 311 „InStat“ naudingumo balų, pasiekdamas antrą rezultatą 20-ajame ture. S. Mikoliūnas uždirbo baudinį dvikovos su Marijampolės „Sūduva“ pradžioje bei laimėjo 69 proc. dvikovų (9/13).

Stevenas Thicot („Kauno Žalgiris“): Patyręs prancūzas 2020-ųjų pirmenybes baigė solidžiu akordu: S. Thicot solidžiai darbavosi savo aikštės pusėje, dvikovą baigė su 260 „InStat“ naudingumo balų, laimėdamas net 88 proc. dvikovų (7/8).

Nemanja Ljubisavljevičius (Vilniaus „Žalgiris“): Naudingiausias tarp vidurio gynėjų buvo 271 „InStat“ naudingumo balą surinkęs legionierius iš Serbijos. Žalgirietis buvo sunkiai pralaužiama siena ir labai prisidėjo prie to, kad „Žalgirio“ vartininkas Edvinas Gertmonas rungtynėse beveik neturėtų darbo.

Deividas Malžinskas (Vilniaus „Riteriai“): Nepaisant to, kad Vilniaus komanda sezoną baigė pralaimėjimu, jaunasis kairiojo krašto gynėjas buvo ryškus atakuojant varžovų vartus. Po dviejų gerų D. Malžinsko smūgių „Kauno Žalgirį“ gelbėjo tik puikias rungtynes sužaidęs vartininkas. „Riterių“ atstovas laimėjo visas 5 oro dvikovas, solidžiai pasidarbavo ir dvikovose „ant žemės“ (12/19, 63 proc.).

Modestas Vorobjovas (Vilniaus „Žalgiris“): Lietuvos rinktinės saugas lemiamas rungtynes sužaidė čempioniškai. M. Vorobjovas skirstė kamuolius 87 proc. taiklumu (39/45) ir net 12 sykių pirmasis suskubo prie atšokusių kamuolių. 262 „InStat“ naudingumo balai – geriausias rezultatas tarp vidurio saugų.

Tautvydas Eliošius („Panevėžys“): Prieš susidūrimus su Farerų Salų ir Baltarusijos rinktinėmis ukmergiškis sėkmingai pasidarbavo 20-ojo turo dvikovoje su Gargždų „Banga“. T. Eliošius atliko 4 sėkmingus driblingus ir išsiskyrė net 3 „raktiniais“ perdavimais. Pastarasis rodiklis yra geriausias visame ture.

Renato Matosas (Gargždų „Banga“): Gargždiškiai sezoną baigė 4-oje pozicijoje, nesitikėdami dovanėlių iš oponentų ir patys iškovodami reikalingą tašką, kuris dar labiau įtvirtino pranašumą. Prie to šaltakraujišku įvarčiu prisidėjo R. Matosas, šių metų pirmenybes užbaigęs su 3 taikliais smūgiais.

Philipas Otele („Kauno Žalgiris“): Pergalingo įvarčio autoriumi 20-ojo turo susitikime tapęs legionierius iš Nigerijos ne tik pasižymėjo taikliu smūgiu, bet ir išprovokavo 5 varžovų pražangas. Rungtynes Ph. Otele baigė su 277 „InStat“ naudingumo balais.

Hugo Videmontas (Vilniaus „Žalgiris“): Puikų sezoną A lygoje prancūzas užbaigė griausmingu akordu. H. Videmontas išsiskyrė 2 taikliais smūgiais, 5 sėkmingais driblingais ir čempiono titulu, prie kurio prisidėjo šiemet pelnydamas 13 įvarčių. 350 „InStat“ naudingumo balų – akivaizdžiai geriausias rezultatas 20-ajame ture.

Andrija Kaludžerovičius (Vilniaus „Žalgiris“): Tarp puolėjų su 273 „InStat“ naudingumo balais buvo geriausias po beveik ketverių metų pertraukos į sostinės klubą grįžęs serbas. Patyręs futbolininkas pirmame kėlinyje laiku atsidūrė tinkamoje vietoje ir pelnė svarbų įvartį.