2020 spalio 28

Nustačius ribojimą dėl žiūrovų nutraukta bilietų prekyba


Pagal naują Vyriausybės nutarimą paskutinėse šio sezono rungtynėse tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“, kurios suplanuotos lapkričio 8 d., galės būti ne daugiau 400 žiūrovų ir nutraukta bilietų prekyba.

Dėl šalyje blogėjančios epidemiologinės situacijos Vyriausybė trečiadienio posėdyje apsisprendė nuo 2020 m. spalio 30 d. iki lapkričio 13 d. riboti atvirose ir uždarose erdvėse organizuojamus renginius ir susibūrimus viešose vietose.

Išimtys numatytos aukšto meistriškumo sporto varžyboms ir kultūros renginiams, kai jie vyksta atvirose erdvėse, tačiau žiūrovų skaičius neviršija 400 asmenų, ir užtikrinamos šios sąlygos: žiūrovai renginį stebi tik iš sėdimųjų vietų, tarp žiūrovų išlaikomas 2 metrų atstumas.

Žiūrovai viso renginio metu privalės dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones. Taip pat tokiuose renginiuose turės būti užtikrinamas bilietų platinimas elektroniniu būdu ir žiūrovų, dalyvių registravimas, vykdoma žiūrovų ir dalyvių patekimo į renginio vietą kontrolė.

Atsižvelgiant į šiuos priimtus nutarimus ir esamą padėtį, bilietų prekyba į minėtas rungtynes nebus tęsiama.

Bilietai, įsigyti į spalio 31 d. rungtynes, galios lapkričio 8 d. datai. Norintys atsisakyti bilietų ir susigrąžinti pinigus gali kreiptis el. paštu info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą.