2021 rugpjūčio 6

N. Ljubisavljevičius: „Sukūrėme daug progų, trūko tikslių smūgių“


Po nulinių lygiųjų Europos lygoje „Žalgirio“ treneris ir žaidėjai liko patenkinti komandos žaidimu pirmoje rungtynių dalyje, tačiau apgailestavo dėl neišnaudotų progų.

„Mura“ ir „Žalgirio“ akistata Slovėnijos čempionų aikštėje po permainingos kovos baigėsi be įvarčių.

„Žinojome, ką mums reikia daryti, statėme savo žaidimo planą pagal tai kaip rungtyniauja „Mura“. Pirmajame kėlinyje mums geriau pavyko tai ko norėjome, ką sugalvojome. Tačiau gali būti, kad t9s progos, kurių neišnaudojome, sujudino varžovus. Pirmąjį kėlinį sužaidėme gana gerai“, – kalbėjo Lietuvos čempionų treneris Vladimiras Čeburinas.

„Rungtynės buvo sunkios, varžovas yra stiprus. Pirmajame kėlinyje žaidėme labai gerai. Taip, kaip planavome treniruotėse per paskutines 7 dienas. Tą įgyvendinome aikštėje. Sukūrėme daug progų, tačiau trūko tik tikslių smūgių į vartus. Gerai rengėme atakas, tačiau trūko tikslumo paskutinėje stadijoje“, – teigė gynėjas Nemanja Ljubisavljevičius.

V. Čeburinas svarstė, jog antrajame kėlinyje žalgiriečiams galėjo atsiliepti tai, kad jie yra įpratę žaisti prie kitokios aikštės: „Pradėjome praleisti varžovų atakas, ypač jų dešiniajame atakos krašte. Tačiau labai didelių progų varžovai neturėjo. Laukia antros rungtynės,  joms rimtai ruošimės, žinome, kad varžovas stiprus. Jie žaidė panašiai kaip prieš „Ludogorets“. Tačiau buvo mažiau pavojingų smūgių, nes savo darbą gynyboje atlikome gerai.“

„Antrajame kėlinyje pamatėme, kad ir jie gera komanda, Slovėnijos čempionai. Po pertraukos, mano nuomone, jie žaidė geriau. Tačiau dar laukia antroji dvikovos dalis Vilniuje. Tikiuosi, jog laimėsime ten. Vilniuje bus kitokios rungtynės, žaisime namuose, savo aikštėje. Noriu pakviesti aistruolius ateiti į stadioną ir palaikyti mus. Norime sukurti šį istorinį pasiekimą Žalgiriui ir Vilniui“, – kalbėjo N. Ljubisavljevičius.

Jis rungtyniavo su apsaugine kauke. „Prieš tris dienas treniruotėje susilaužiau nosį. Tačiau treneris paskutiniu momentu pasirinko mane žaisti. Ačiū Dievui, nieko rimto neatsitiko, viskas man gerai“, – teigė kovingas gynėjas.

Atsakomosios „Mura“ ir „Žalgirio“ rungtynės vyks rugpjūčio 12 d. Vilniuje. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.

Video