2022 rugsėjo 17

N. Ljubisavljevičius: „Lygiosios būtų buvęs teisingesnis rezultatas“


Po minimalaus pralaimėjimo „Basel“ ekipai „Žalgirio“ žaidėjai kalbėjo apie nusivylimą dėl rezultato ir pripažino, kad varžovai su aukštesniu meistriškumu nubaudė už kelias klaidas.

„Viaplay“ eteryje po rungtynių pirmas kalbėjęs Nemanja Ljubisavljevičius išreiškė nuomonę, jog rezultatas neatspindi dvikovos eigos.

„Sunkios rungtynės sunki naktis, pralaimėjome. Žaidėme prieš gerą komandą. Pasiruošėme rungtynėms labai gerai. Deja, nepasisekė, praleidome įvartį. Buvo tolimas perdavimas, krašte žaidė prieš mūsų kairį gynėją, atėjau padėti. Jis nuėjo į kitą pusę atliko perdavimą ir įmušė. Bet mano nuomone, teisingesnis rezultatas būtų buvęs lygiosios, – kalbėjo gynėjas Nemanja Ljubisavljevičius. – Ar pirmas dvejas rungtynes gynyba sužaidė neblogai? Taip, tačiau prie gynybos prisideda ne tik keturi ar penki gynėjai, o visa komanda, visi vienuolika.“

Vartininkas Edvinas Gertmonas pažymėjo varžovų aukštą klasę mušant įvartį.

„Labai gaila, daug jėgų atidavėme, bet kelis kartus suklydome gynyboje, vieną iš tų kartų ir nubaudė. „Basel“ krašto žaidėjai greiti, stiprūs fiziškai, juos uždaryti nėra taip lengva. Kelis kartus pabėgo ir vieną kamuolį įrideno. Ten nesakyčiau kad daug suklydome, bet parodė aukštesnę klasę „Basel“ krašto saugas – apžaidė mūsų krašto gynėją, stiprus perdavimas prie artimo virpsto, ten gerai sužaidė puolėjas, užlindo pirmas palietė kamuolį ir pasiuntė jį į patį kampą. Tai aukšta varžovų klasė, – kalbėjo vartininkas – Pamatėme kad su šiuo varžovu irgi galima žaisti, jei protingai taktiškai. Turėjome mes ir savo šansų, galbūt ne tokių gerų kaip jie, bet buvo.“

Saugas Oliveris Buffas vylėsi, jog kitose rungtynėse pasiseks geriau.

„Norėjome iškovoti bent tašką. Esame nusivylę, bet tikimės iškovoti taškus prieš kitas komandas. Jeigu žinotume ko trūksta atakoje, padarytume geriau.  Šiandien neturėjome tiek daug progų, tačiau tokiame lygyje taip jau būna, nebūna tiek daug progų. Turime dirbti toliau ir geriau pasirodyti kitose rungtynėse“, – sakė žaidėjas.