2021 gruodžio 22

Su „Žalgiriu“ sutartį pratęsęs M. Vareika: „Esu apsiginklavęs kantrybe“


Pastaruosius pora sezonų traumų persekiotas Matas Vareika gaus dar vieną galimybę „Žalgirio“ komandoje – Vilniaus klubas ir 21 metų saugas pasirašė naują sutartį.

M. Vareika su „Žalgirio“ komanda ruošis ketvirtam sezonui iš eilės.

Į Vilnių iš Jonavos kilęs  futbolininkas atvyko 2019 metais.  Pirmąjį savo sezoną A lygoje techniškas ir greitas krašto saugas sužaidė 23 rungtynes, įmušė 4 įvarčius ir greitai užsitarnavo komandos aistruolių simpatijas.

Pernai ir šiemet futbolininką iš rikiuotės ilgam išvedė traumos. Praėjusį sezoną jis sužaidė 8 rungtynes A lygoje, o šiemet A lygoje pasirodė 2 kartus, dar 7 kartus rungtyniavo Pirmoje lygoje.

Metų pradžioje M. Vareika taip pat buvo kviestas į šalies jaunimo (U-21) rinktinę.

„Paskutiniai dveji metai dėl traumų buvo visai nenusisekę. Šiemet gegužę lūžo pėda, taip ir nepavyko atsigauti iki sezono pabaigos, kol galiausiai teko daryti operaciją. Po jos pėda jau sugijo, tačiau dar laukia reabilitacija, fizinis atsistatymas. Svarbu neforsuoti, ir žingsnis po žingsnio grįžti į aikštę pilnai pasiruošus. Tikiuosi sugrįžęs priminti apie save iš gerosios pusės. Žinau, kad viskas neįvyks greitai, bet esu apsiginklavęs kantrybe ir pasiruošęs labai sunkiai dirbti, kad viskas pavyktų“, – kalbėjo M. Vareika.

Jis didelę dalį sezono komandos žaidimą stebėjo iš šalies, neturėjo galimybės ir dalyvauti komandai iškovojant čempionų taurę.

Nepaisant to, futbolininkas džiaugėsi kartu su „Žalgiriu“ ir ypač žavėjosi vieno komandos draugo progresu.

„Buvo smagu žiūrėti į čempionišką komandą. Sezono pabaigoje buvome žvėriškos formos. Labai patiko stebėti Hugo Videmont žaidimą, kaip jo žaidimas vis gerėjo. Mačiau jį klube nuo pirmosios dienos. Tokio šuolio, kokį padarė jis per pustrečių metų, nesu matęs. Įdomu, kaip jo karjera klostysis toliau, nes tai aukščiausio lygio žaidėjas“, – vertino M. Vareika, kuris kaip ir prancūzas labiausiai mėgsta žaisti krašto saugo pozicijoje.

Kitame sezone „Žalgirio“ laukia 75 metų sukaktis. Ištikimiausi aistruoliai jau gali ruoštis 2022 metų sezonui: abonementai rezervuojami internetu Bilietai.lt svetainėje.