2022 spalio 31

M. Mikulėnas: „Smagu už komandą, kad įmušiau pats ir komandos draugai“


Po triuškinančios pergalės prieš „Džiugo“ komandą „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas buvo patenkintas jaunų žaidėjų atliktu darbu, o dviem įvarčiais pasižymėjęs Meinardas Mikulėnas džiaugėsi gautu šansu.

„Žalgiris“ dvikovoje su „Džiugu“ padarė nemažai pakeitimų starto sudėtyje, o po keitimo antrajame kėlinyje pasirodė nemažai jaunų žaidėjų. Šie sužaidė rezultatyviai – po pertraukos įmušė net keturis varčius.

„Šiose rungtynėse padarėme žaidėjų rotaciją. Kaip ir planavome. Vis labiau esame arčiau to ko norime pamatyti aikštėje. Kai pamatėme kad turime persvarą, davėme progų ir jaunimui. Jie išėjo sužaisti, atidirbo gerai. Įmušė pirmuosius savo įvarčius lygoje. Tai puiku“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Jis teigė nesąs nustebęs dėl jaunimo pasirodymo: „Tie jauni žaidėjai ir yra čia klube, kad atėjus laikui galėtų parodyti save. Sezono metu jiems nebuvo daug šansų. Vienas kitas jų turėjo. Vienas daugiau, kitas mažiau, kitas beveik neturėjo. Šiandien jie išėjo ir atidirbo tikrai užtikrintai. Ne taip svarbu, kaip ten susiklostė. Svarbu, kad jie atidirbo gerai.“

Pirmuosius du įvarčius šalies čempionate įmušė Meinardas Mikulėnas, pirmą kartą pasižymėjo Vilius Piliukaitis, o Matas Vareika įmušė po trejų metų pertraukos.

„Džiaugiuosi už komandą, kad nors ir tapome čempionais, nenustojome žaisti. Žaidžiame, atiduodame visas jėgas. Smagu, kad pavyko pačiam išeiti į aikštę, įmušti du įvarčius. Smagu, kad įmušė ir Vilius, Matas. Pats gavau puikius perdavimus iš komandos draugų. Pačios geriausios emocijos. Smagu įmušti pirmą įvartį Lietuvos čempionate“, – kalbėjo M. Mikulėnas.

Anot puolėjo, komandos draugai padeda susitvarkyti su jauduliu: „Prieš rungtynes yra jaudulys kaip ir visada. Bet tik įžengus į aikštę, žaidžiant tarp gerų komandos draugų, visada žinai, kad yra palaikymas, jei nepavyksta – visada padės. Įžengus į aikštę įtampa nusiima ir tada jau pilnas susitelkimas būna į savo žaidimą.“

Jaunas puolėjas praėjusio sezono pabaigą ir šio sezono pradžią praleido dėl traumos, ir geresnę sportimą formą susigrąžinti prireikė laiko.

„Teko dėl traumos praleisti nemažai rungtynių, vėliau ilgai laukti šanso. Labai smagu, kad išėjus pavyko pasinaudoti šansu, įmušti įvarčių. Tie įvarčiai duoda daugiau pasitikėjimo. Tik į priekį“, – optimistiškai kalbėjo M. Mikulėnas.

Paklaustas ar „Žalgiris“ nesiruošia atsikvėpti, V. Čeburinas atsakė: „Jau minėjau, kad „Žalgiris“ turės motyvacijos iki sezono pabaigos. Mes sezono nebaigėme. Mūsų laukia rungtynės prieš Slovan. Labai svarbios mums, klubui. Vėliau sezoną tęsime, liks dar kelios rungtynės.“

Dvikova prieš „Slovan“ vyks ketvirtadienį, lapkričio 3 d. Po trijų dienų „Žalgirio“ laukia išvyka į Marijampolę, o lapkričio 9 d. vilniečiai namuose priims „Panevėžio“ komandą.