2021 gegužės 10

M. Mikulėnas – Pirmos lygos mėnėsio žaidėjas


Jaunasis Vilniaus „Žalgirio“ B puolėjas Meinardas Mikulėnas pripažintas geriausiu balandžio mėnesio žaidėju Pirmoje lygoje.

Prizą vilniečiui lėmė Pirmos lygos klubų ir LFF atstovų balsai.

11 įvarčių per 6 susitikimus pelnęs 18-metis yra vienvaldis lyderis rezultatyviausiųjų lygos žaidėjų sąraše. Verta paminėti, kad 4-ojo turo metu šis jaunas puolėjas per vienerias rungtynes sugebėjo įmušti net 5 įvarčius į varžovų vartus.

Vilniaus „Žalgiris“ B komandos vyriausiasis treneris Žydrūnas Grudzinskas teigė, kad jaunasis žalgirietis ir toliau stabiliai įrodinėja ko yra vertas.

„Meistriškumo visa esmė yra stabilumas, o mušami įvarčiai yra puikus to įrodymas. Meinardo demonstruojamas stabilumas atkreipia ne vien pagrindinės komandos dėmesį, bet ir kitų klubų. Visa tai džiugina, o darbas nenueina veltui. Potencialo turi jis tikrai daug, pernai Meinardui nedaug trūko iki rezultatyviausio pirmenybių žaidėjų titulo Pirmoje lygoje, šiemet jis ir toliau kryptingai žygiuoja link to. Paskutiniu metu jis pluša treniruotėse su pagrindine komanda, deda daug pastangų ir iš savęs spaudžia maksimumą. O savo atkaklumą įrodinėja rungtynėse su dubleriais ir tai daro gana sėkmingai. Vaikinas yra tvirto charakterio, turi svajonę ir tikslą bei kryptingai dirba jų link“, – pasakojo Vilniaus „Žalgirio“ B vyriausiasis treneris Žydrūnas Grudzinskas.

Paklausus Meinardo Mikulėno kaip pats jaučiasi sulaukęs tokio įvertinimo, puolėjas teigė, kad tai jam suteikia papildomos motyvacijos.

„Be abejo, džiaugiuosi sulaukęs tokio įvertinimo, vis dėl to tai pirmas toks pripažinimas, labai smagu. Nesitikėjau to, tačiau tai suteikia papildomos motyvacijos bei noro toliau įrodinėti savo vertę. Tikiuosi ir toliau mušti įvarčius Pirmoje lygoje bei lauksiu savojo šanso tai padaryti ir aukštesniame lygyje“, – teigė rezultatyviausias Pirmos lygos puolėjas.

Į Pirmos lygos balandžio mėnesio žvaigždės titulą pretendavo 9 futbolininkai, Meinardas Mikulėnas surinko 9 balsus, antroje vietoje liko Plungės „Babrungo“ atstovas Henrique Sarmengue Devens surinkęs 4 iš 21 galimų balsų. Brazilas per penkerias rungtynes pasižymėjo 6 kartus ir žengia antroje rezultatyviausių lygos žaidėjų vietoje.

Dėl mėnesio žvaigždės titulo taip pat kovojo 2 balsus surinkęs Algis Jankauskas ir po vieną balsą gavę Gustas Baliutavičius, Juan Camilo Sandoval, Marius Papšys, Faustas Steponavičius, Džiugas Raudonius ir Ričardas Beniušis.

1lyga.lt inf.

Video