2024 rugsėjo 14

Lyderių dvikovoje – dramatiškos lygiosios

Dviejų Lietuvos čempionato lyderių dvikovoje užfiksuotos lygiosios 1:1, po kurių „Žalgiris“ išsaugojo penkių taškų pranašumą prieš „Hegelmann“.

Kauno rajono komanda pirmavo po Patricko Popescu įvarčio pirmajame kėlinyje. Antrajame rezultatą išlygino Younnas Zahary, o dvikovos pabaigoje baudinio nerealizavo Adama Fofana.

„Žalgirio“ starto sudėtyje įvyko du pasikeitimai – nuo pradžių žaidė pasveikęs M. Šetkus ir M. Mazuras.

Rungtynių pradžioje iš toli laimę pabandė Y. Karashima, jo smūgis buvo netikslus.

13 min. varžovai išsiveržė į priekį. Po L. Kojičiaus perdavimo P. Popescu pabėgo nuo gynėjų ir vienas prieš vieną smūgiavo tiksliai.

21 min. L. Antalio galva smūgiavo pro šalį.

28 min. po J. Moutachy smūgio galva kamuolį sugavo vartininkas.

32 min. po Y. Zahary klaidos dešiniu kraštu pabėgo L. Ribeiro, bet jam nepavyko perkelti kamuolio per vartininką.

33 min. iš dešinio baudos aikštelės krašto netiksliai smūgiavo J. Moutachy, kamuolys skriejo virš vartų.

40 min. teisėjas skyrė baudinį į svečių vartus už H. Figueredo žaidimą ranka, bet po VAR peržiūros baudinį atšaukė.

54 min. M. Vareikos pavojingą įsiveržimą kraštu nutraukė pasiaukojančiai sužaidęs A. Tordai.

56 min. iš pradžių J. Bopesu iš krašto smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas. Netrukus po G. Matulevičiaus perdavimo A. Fofana smūgiavo iš arti, bet kamuolys skriejo pro šalį.

62 min. A. Fofanai iš aštraus kampo nepavyko nukreipti kamuolio į tuščius vartus, smūgiui sutrukdė gynėjas.

67 min. „Žalgiris“ išlygino rezultatą. Po kampinio užsitęsus atakai iš baudos aikštelės vidurio apsisukdamas atšokusį kamuolį į vartus nukreipė Y. Zahary.

77 min. A. Fofana pavojingai smūgiavo iš toli, kamuolys pralėkė šalia vartų.

Rungtynių finiše šeimininkai galėjo išplėšti pergalę – už pražangą prieš J. Bopesu buvo skirtas baudinys. Vis dėlto A. Fofana nuo 11 metrų žymos smūgiavo virš vartų.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais namuose rugsėjo 22 d. namuose prieš „Kauno Žalgirį“.