2023 sausio 8

Kontraktą pratęsęs O. Verbickas: „Dar yra neužbaigtų darbų“


Trečią sezoną „Žalgiryje“ pradėsiantis Ovidijus Verbickas teigė pasirinkęs likti komandoje dėl keliamų aukščiausių tikslų ir patikino esąs pasveikęs bei pasiruošęs kibti į darbus.

Saugo kontraktas su „Žalgiriu“ baigėsi po praėjusio sezono. Savaitės pabaigoje O. Verbickas padėjo parašus ant naujos sutarties.

„Ilgai tikrai nesvarsčiau, tiesiog vyko derybų procesas. Kažko norėjo klubas, kažko norėjau aš. Tai, manau, normalu. Pasirašiau ir džiaugiuosi kad esu čia. Dar yra neužbaigtų darbų. Dar nesu laimėjęs Supertaurės. „Žalgiris“ viską nori laimėti, dėl to irgi pasirinkau toliau būti čia. Kai keliami didžiausi tikslai, turi pats išlipti iš komforto zonos ir greičiau tobulėji. Visi nori nestovėti vietoje ir dėl to apsisprendžiau lengviau“, – patikino žaidėjas.

Praėjusiai metai futbolininkui baigėsi nemaloniai – paskutinėse sezono rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“ jis patyrė skruostikaulio traumą.

„Buvo skilęs skruostikaulis. Gerai, kad nebuvo jokio paslinkimo, nereikėjo jokios operacijos. Keturias savaites reikėjo sumažinti krūvį, kad viskas gerai sugytų ir viskas. Dabar nieko nebejaučiu. Riešutus jau galiu valgyti, – šypsojosi žaidėjas –  Atostogų nesugadino. Padarė visus tyrimus, išleido atostogų, bet sakė riboti krūvį ir nesimaudyti pora savaičių, stebėti save. Jau dabar viskas gerai, nieko nejaučiu, esu pilnai sveikas.“

Jis teigė, jog pasveikęs ne vien ilsėjosi, o po truputį pratinosi prie laukiančio krūvio. „Esu pilnai pasiruošęs. Reikėjo palaikyti formą, nes pas V. Čeburiną nebūna įvadinių treniruočių. Reikia pasiruošti bet kurią minutę“, – kalbėjo žaidėjas.

„Žalgirio“ komanda pasiruošimą naujam sezonui pradeda sausio 9-ąją.