2020 rugpjūčio 29

Keturi žaidėjai – vyrų rinktinėje, trylika – jaunimo rinktinėse


Keturi FK „Žalgirio“ žaidėjai pakviesti į Lietuvos vyrų rinktinę, vienas – į jaunimo rinktinę, dar būrys atstovaus jaunių komandoms.

Vyrų rinktinės rungtynėms Tautų lygoje su Kazachstanu ir Albanija pakviesti vartininkas Edvinas Gertmonas, gynėjas Saulius Mikoliūnas, saugai Domantas Šimkus ir Modestas Vorobjovas. Rungtynės vyks rugsėjo 4-7 dienomis Vilniuje ir Albanijoje.

Jaunimo U-21 (iki 21 metų) rinktinei atstovaus Karolis Uzėla. Ši komanda žais Europos čempionato atrankoje rugsėjo 8 d. žais su Škotija.

Rugpjūčio 29-30 dienomis Latvijoje Baltijos taurės turnyre varžysis Lietuvos jaunių U-17 (iki 17 metų) rinktinė. Šioje komandoje bus „Žalgirio C“ žaidėjai Džiugas Aleksa, Tomas Bakšys, Dariuš Stankevičius ir Kajus Bička.

Jaunių U-19 (iki 19 metų) rinktinė kelias dienas stovyklaus Kaune. Su rinktine treniruosis „Žalgirio“ B žaidėjai Klaidas Bička, Nojus Stankevičius ir Meinardas Mikulėnas.

Treniruočių stovyklą Kaune turės ir jaunių U-18 (iki 18 metų) rinktinė. Į ją pakviesti „Žalgirio“ pagrindinėje ir B ekipose šį sezoną rungtyniavę Motiejus Burba, Gustas Jarusevičius, B komandos žaidėjai Augustas Kapleris, Gabrielis Nikonovas ir Ervinas Vilkaitis.