2022 rugpjūčio 28

Kaune – įtikinama pergalė prieš „Hegelmann“


Trimis įvarčiais pirmo kėlinio pabaigoje sublizgėjęs „Žalgiris“ įtikinamai laimėjo lyderių dvikovą prieš Kauno rajono „Hegelmann“, iškovojo aštuntą pergalę iš eilės čempionate ir įsitvirtino pirmoje turnyro lentelės vietoje.

Kauniečiai pirmieji įmušė įvartį – pasižymėjo Lazaras Sajčičius, tačiau per paskutines dešimt pirmo kėlinio minučių Ivano Tatomirovičiaus, Mathias Oyewusi ir Marko Miličkovičiaus įvarčiai perlaužė rungtynes vilniečių naudai. Antrajame kėlinyje įvartį pridėjo Fabienas Ourega.

Po paskutinių rungtynių įvyko penki pasikeitimai „Žalgirio“ starto sudėtyje. Į vienuoliktuką grįžo F. Kyeremeh, I. Tatomirovičius, P. Mamičius, D. Kaškenas ir S. Mikoliūnas. Dėl traumos komandai negalėjo padėti M. Kuklys.

7 min. po Oliverio Buffo smūgio kamuolys praskriejo šalia vartų.

19 min. iš baudos aikštelės prieigų pavojingai smūgiavo F. Ourega.

20 min. šeimininkai išsiveržė į priekį. Po. K. Upsto perdavimo iš dešinio krašto L. Sajčičius nestipriu smūgiu nukreipė kamuolį į vartų kampą.

Visgi per paskutines dešimt kėlinio minučių „Žalgiriui“ pavyko persverti rezultatą.

35 min. užsitęsusi ataka baigėsi įvarčiu. Iš pradžių M. Oyewusi smūgį atrėmė vartininkas, pakartotiniu bandymu puolėjas pataikė į virpstą. Atakai tęsiantis po S. Mikoliūno perdavimo galva įmušė I. Tatomirovičius.

Po trijų minučių S. Mikoliūnas perėmė kamuolį aikštės viduryje ir po F. Kyeremeh perdavimo spurtavęs M. Oyewusi smūgiavo tiksliai.

Prieš pat pertrauką po atakos kairiu kraštu O. Buffas kulnu atmetė kamuolį M. Miličkovičius ir šis iš 25 metrų pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

65 min. virš vartų smūgiavo O. Buffas.

72 min. „Žalgiris“ įtvirtino pergalę. Po greitos atakos Renano smūgį atrėmė vartininkas, o atšokusį kamuolį į vartus galva nukreipė F. Ourega.

Tai buvo pirmoji „Žalgirio“ pergalė prieš „Hegelmann“ svečiuose – iki tol dvejos rungtynės buvo pasibaigusios lygiosiomis, kartą laimėjo varžovai.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais rugpjūčio 31 d. – „Hegelmann LFF taurės“ ketvirtfinalyje prieš „Riterius“.