2021 rugsėjo 26

Karolis Uzėla: „Taip negalime žaisti“


Karolis Uzėla pasižymėjo įvarčiu sostinės derbyje, tačiau po rungtynių džiaugsmu netryško. Pripažino, kad po lygiųjų su „Riteriais“ rūbinėje laukė rimtas pokalbis. 1:1 – tokiu rezultatu pasibaigė A lygos derbis.

„Labai nepavyko antrasis kėlinys – ypač antrojo kėlinio pradžia. Tragedija, taip negalime žaisti. Reikės aiškintis, kas atsitiko. Ne pirmos rungtynės, kai kažkas atsitinka antrajame kėlinyje ir žaidžiame neaišku ką“, – „Žalgiris TV“ kalbėjo K. Uzėla.

„Pirmasis kėlinys irgi nebuvo geras, nors iki įvarčio turėjome kontrolę, įmušėme, turėjome dar progų. Bet antras kėlinys buvo tragiškas“.

Jis pripažino, kad po rungtynių rūbinėje laukė ilgas trenerio Vladimiro Čeburino monologas.

„Po tokių rungtynių neįmanoma su žaidėjais piktai nekalbėti. Treneris akcentavo antrąjį kėlinį ir kreipė dėmesį į charakterį, nes paskutines 10 minučių iš kažkur buvo atsiradę jėgų. Galime kalbėti, kad žaidėme 120 minučių su „Sūduva“, bet, su visa pagarba, tokias komandas, kaip „Riteriai“, turime ir taip apsižaisti“.

„Buvo rimtas pokalbis, turbūt bus dar ne vienas, bet tokioje situacijoje kito kelio nėra“, – sakė futblininkas.

Vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidęs „Žalgiris“ nuo pirmoje vietoje esančios „Sūduvos“ dabar atsilieka penkiais taškais. Paklaustas, ar marijampoliečiai dabartinėje situacijoje yra favoritai laimėti lygą, K. Uzėla atsakė:

„Nemėgstu sakyti, kas yra favoritai. Žiūrime į artimiausias rungtynes LFF taurėje, po to laukia kitos A lygos rungtynės. Su ta pačia „Sūduva“ turėsime dar dvejas rungtynes. Laimime abejas ir esame padėties šeimininkai. Kol mes padėties šeimininkai, nenorėčiau sakyti, kad „Sūduva“ yra favoritė“.

Pačiam K. Uzėlai tai buvo ketvirtas įvartis šių metų A lygoje. „Įvarčius visuomet smagu įmušti, bet kai komanda laimi. Kai komanda nelaimi, neigiamų emocijų kur kas daugiau nei teigiamų“, – paaiškino.

Video