2021 balandžio 8

K. Uzėla: „Parodėme charakterį, kad esame tikra komanda“


Į trečią iš eilės pergalę A lygoje dviem įvarčiais FK „Žalgirį“ atvedęs jaunasis saugas Karolis Uzėla po rungtynių nepuolė į euforiją ir kalbėjo apie siekį gerinti žaidimą.

Du K. Uzėlos tikslūs smūgiai po Hugo Videmonto atliktų standartinių situacijų „Žalgiriui“ leido 2:0 pranokti Gargždų „Bangos“ komandą.

„Pergalė nebuvo lengva. Norėtųsi geresnio žaidimo. Pirmajame kėlinyje norėjosi įvarčių. Turime daug įdėti darbo, kad pasiektume ko norime šį sezoną – kalbėjo K. Uzėla ir pakomentavo savo įvarčius – Dirbame ties standartinėmis situacijomis. Pavyko jas išpildyti. Atsidūriau ten, kur reikėjo atsidurti. Kiti žaidėjai padėjo, kad būčiau neuždengtas ir užbaigiau atakas.“

Pirmąjį rungtynių kėlinį „Žalgiris“ nesugebėjo pralaužti „Bangos“ gynybos – po 45 minučių švieslentėje degė du nuliai.

„Pirmajame kėlinyje Banga labai buvo užsidariusi ties viduriu, stengėmės žaisti per kraštus, atlikome daugiau perdavimų iš kraštų. Bet nepavyko surasti mūsų puolėjų. Turėjome pusprogių įmušti, bet toli gražu ne tokių, kokių norime. Antrajame kėlinyje Banga kiek atsivėrė, mums atsirado plotų. Ypač po to pelnyto įvarčio plotai dar labiau atsivėrė ir tada pradėjo kažkas pavykti. Antras kėlinys buvo geresnis, bet norėtųsi, kad ir pirmame būtų kažkas panašaus“, – sakė K. Uzėla.

Jis sutiko, jog žalgiriečiams ši pergalė buvo svarbi psichologiškai po apmaudžios nesėkmės Supertaurėje, kur nusileista „Panevėžiui“ po baudinių serijos.

„Pergalė labai svarbi, kad nepatektume į duobę. Jei pralaimime vienerias rungtynes, o kitose irgi lygiosios ar pralaimėjimas – tokiu atveju gali komanda patekti į duobę. Parodėme, kad esame tikra komanda, visi kartu kiekvieną dirbome, ruošėmės. Parodėme charakterį, kad nesame kažkokie ištižėliai. Kad turime eiti ir kovoti kiekvienas už kiekvieną. Tik taip kažką galime pasiekti“, – tikino žaidėjas.

„Žalgirio“ kitas iššūkis laukia sekmadienį – balandžio 11 d., sekmadienį, svečiuose su „Kauno Žalgiriu“.

Video