2021 gegužės 13

K. Uzėla apie Italiją, merginas, mokslus, draugus ir laisvalaikį


Sezono pradžioje „Žalgirio“ pagrindinėje komandoje įsitvirtinęs jaunas saugas Karolis Uzėla svajoja sugrįžti į Italiją, bet norėtų pasiekti ir didelių pergalių savo gimtojo miesto ekipoje

Nuo dešimties metų K. Uzėla sportavo „Žalgiriečio“ akademijoje, o 17-os metų debiutavo „Žalgirio“ pagrindinėje ekipoje.

„Man „Žalgiris“ yra išskirtinis klubas, norėčiau čia kažką pasiekti“, – tikino K. Uzėla.

Prieš trejus metus, sulaukęs pilnametystės, jis iškeliavo pabandyti laimės į Italiją,a kur buvo išnuomotas „SPAL“ klubui ir žaidė jo akademijos gretose.

„Italija davė labai daug, nes tai yra viena iš futbolo valstybių, kur futbolas yra visai kitame lygmenyje. Turėjau šansų treniruotis su pagrindine komanda iš „Serie A“. Du mėnesius treniravausi nuolat. Tai pridėjo patirties, ramybės, pasitikėjimo savimi. Kiekvieną dieną matai tuos žaidėjus, kad jie tokie patys žmonės. Du kartus buvau registruotas ir „Serie A“ rungtynėms“, – prisiminė K. Uzėla.

Futbolininkui teko ir mokyklą baigti nuotoliniu būdu, ir praleisti dalį mokyklos baigimo švenčių.

„Pamenu, buvo šimtadienis. Mano klasėje visi šventė, o aš tuo metu tiesiog buvau viešbutyje Italijoje, ruošiausi rungtynėms. Gal kiek liūdna, nes šimtadienis būna kartą gyvenime. Bet futbolas yra toks dalykas, kad turi kažką paaukoti. To nesigailiu, nes manau kad jau dabar viskas atsipirkę“, – kalbėjo K. Uzėla.

„Žalgiris TV“ rubrikoje „Žaliai Balta Pertrauka“ – rimtas ir linksmas pokalbis su K. Uzėla apie merginas, mokslus, praleistas šventes, periodą Italijoje, jachtą, marškinėlių numerį, kietą žaidimą, draugus ir laisvalaikį.

Video