2022 spalio 30

Jaunimo tikslūs smūgiai prisidėjo prie varžovų sutriuškinimo

Čempionų titulą užsitikrinęs „Žalgiris“ nemažina apsukų ir iškovojo dar vieną pergalę namuose sutriuškindamas „Džiugą“ 6:0.

Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Marko Miličkovičius ir Fabienas Ourega, o antrajame kėlinyje įvarčiais prapliupo jaunieji žaidėjai – pirmuosius įvarčius aukščiausioje lygoje pelnė Vilius Piliukaitis ir Meinardas Mikulėnas (pastarasis įmušė dukart), o po ilgos pertraukos pasižymėjo ir Matas Vareika.

Po rungtynių Šveicarijoje „Žalgirio“ treneris atliko aštuonis pakeitimus starto sudėtyje. Pirmą kartą nuo kovo mėnesio ir trečią sezone čempionato rungtynes startinėje vienuolikėje pradėjo Motiejus Burba.

Žalgiriečiai dominavo aikštėje nuo rungtynių pradžios ir varžovų vartams grasino M. Burba, J. Tadičius.

14 min. po M. Miličkovičiaus baudos smūgio iš kairio krašto kamuolys įskriejo į vartus.

39 min. atšokusį kamuolį iš 10 metrų į vartus baudos aikštelėje pasiuntė F. Ourega.

50 min. po M. Miličkovičiaus stipraus smūgio iš kairio krašto kamuolys pataikė į virpstą.

Antrajame kėlinyje „Žalgirio“ gretose pasirodė ne vienas jaunas futbolininkas ir du iš jų pasižymėjo įvarčiais.

61 min. greitoje atakoje po F. Kyeremeh perdavimo iš baudos aikštelės krašto

84 min. M. Mikulėnas galėjo įmušti dar kartą, bet atsidūręs vienas prieš vieną vartininko neįveikė.

86 min. jaunajam puolėjui pavyko pelnyti dublį – jis sureagavo į atšokusį kamuolį ir sugebėjo jį nukreipti į vartus.

Po minutės baudos aikštelėje šansą gavo Matas Vareika, kuris taip pat mušė tiksliai.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais ketvirtadienį – laukia lemiamos UEFA Konferencijų lygos rungtynės prieš Bratislavos „Slovan“.