2020 kovo 11

F.Kyeremeh: „Turiu daug Vilniuje žaidusių draugų“


Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo naujokas iš Ganos Francis Kyeremeh sako, kad apsispręsti atvykti į Vilnių nebuvo sunku – tai jam patarė ne vienas „Žalgiryje“ žaidęs draugas.

Šeštadienį į Lietuvą atskridęs saugas antradienį dalyvavo pirmoje visavertėje treniruotėje kartu su Vilniaus „Žalgiriu“. Pirmadienį futbolininkui buvo sėkmingai atlikti visi medicininiai tyrimai ir jis oficialiai pasirašė sutartį.

„Pastaruoju metu buvo daug kelionių dėl vizos reikalų. Visa tai užtruko, tad esu kiek pavargęs. Manau, optimaliai formai įgauti man prireiks kelių savaičių. Džiaugiuosi būdamas čia. Tai puikus klubas. Esu pasirengęs naujam iššūkiui ir nekantrauju rungtyniauti „Žalgiryje“, – fkzalgiris.lt sakė 22-ejų futbolininkas.

Per savo karjerą Ganos, Serbijos ir Izraelio čempionatuose rungtyniavęs saugas sako, kad pirmieji įspūdžiai – tik teigiami.

„Prieš atvykdamas į Lietuvą žiūrėjau daug įvairių video ir tai, ką pamačiau, man paliko įspūdį. Džiaugiuosi prisijungęs prie „Žalgirio“. Čia atvykti man rekomendavo mano geras bičiulis Matija Ljujičius, taip pat kalbėjau su Nemanja Ljubisavljevičiumi. Su juo man yra tekę rungtyniauti kartu ir jis taip pat sakė, kad nedvejočiau. „Žalgirio“ klubą žinojau seniai, tai komanda kovojanti dėl trofėjų ir žaidžianti Europoje. Būtų smagu ateityje su „Žalgiriu“ varžytis ir UEFA Čempionų lygoje“, – šypsodamasis kalbėjo F. Kyeremeh.

F. Kyeremeh tapo pirmuoju „Žalgirio“ žaidėju iš Ganos. Vilniaus klube jis vilkės 77 numeriu pažymėtus marškinėlius.

Artimiausias rungtynes Vilniaus „Žalgiris“ žais jau šį penktadienį kovo 13 d., kai 19.30 val. „Sportimos“ arenoje priims „Riterius“. Vis dar tęsiasi abonementų prekyba. Juos ir bilietus į rungtynes galite įsigyti paspaudę ČIA.

Video