2022 liepos 18

Paaiškėjo potencialūs varžovai Čempionų ir Europos lygoje


Įveikęs „Malmo“ barjerą „Žalgiris“ Čempionų lygoje žaistų su viena iš praėjusiais metais sutiktų komandų – Šiaurės Airijos arba Norvegijos čempionais. Nesėkmės atveju lauktų akistata su Armėnijos arba Liuksemburgo ekipomis.

Antrajame atrankos etape žalgiriečiai liepos 19 ir 27 d. susitiks su Švedijos čempionu „Malmo“.

Šios poros nugalėtojas pateko į trečiojo atrankos etapo antrą burtų krepšelių grupę tarp skirstytų (seeded) komandų.

Burtai lėmė, jog „Žalgirio“ ir „Malmo“ pora išbandys jėgas su Belfasto „Linfield“ (Šiaurės Airija) ir „Bodo/Glimt“ (Norvegija) poros laimėtoju.

Trečiojo etapo rungtynės vyks rugpjūčio 2/3 ir 9 dienomis. Pirmoji dvikova vyktų Belfaste arba Budėje, antroji – Vilniuje arba Malmėje.

Pralaimėjusi komanda keliaus į UEFA Europos lygos trečiąjį atrankos etapą. Jame lauktų dvikova su Armėnijos čempionais Jerevano „Pyunik“ arba Liuksemburgo atstovu „Diddeleng“.

Europos lygos trečiojo atrankos etapo rungtynės vyks rugpjūčio 4 ir 9/11 dienomis. Pirmosios rungtynės būtų žaidžiamos Vilniuje arba Malmėje, atsakomosios – Jerevane arba Diudelandže.

Įveikusios šį etapą žaistų atkrintamajame (Play-off) etape dėl patekimo į grupių varžybas.

Čempionų lygos antrojo atrankos etapo pirmąsias rungtynes „Žalgiris“ prieš „Malmo“ žais antradienį, nuo 19 val. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“. Rungtynes taip pat bus galima stebėti internetu platformoje Staylive.io