2020 rugsėjo 11

Žiūrovams kaukės privalomos, bilietai – tik internetu, registracija su abonementu


Artimiausiose Vilniaus „Žalgirio“ namų rungtynėse žiūrovams teks prisitaikyti prie naujos tvarkos. Pagal Vyriausybės nurodymus stadionuose privalomos kaukės, o didesniuose renginiuose – bilietų platinimas internetu ir žiūrovų registracija.

„Žalgiris“ rugsėjo 12 d. LFF stadione taurės ketvirtfinalyje nuo 19 val. susitiks su „Kauno Žalgiriu“. Šiose rungtynėse žiūrovams teks prisitaikyti prie poros naujovių.

Pirmoji – nuo rugpjūčio 21 d. stadionuose žiūrovams būtina viso renginio metu dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

Antroji – nuo rugsėjo 1 d. nebelieka žiūrovų skaičiaus ribojimo tuo atveju, jei užtikrinamas bilietų platinimas elektroniniu būdu arba žiūrovų registravimas. Jei tai neužtikrinama, rungtynėse leidžiama dalyvauti ne daugiau kaip 300 žiūrovų.

Atsižvelgiant į pastarąjį sprendimą FK „Žalgiris“ kviečia žiūrovus įsigyti bilietus į rungtynes iš anksto internetu. Bilietų prekyba kasose prieš rungtynes nebus vykdoma.

Sezono abonementų savininkų prašome prieš vykstant į rungtynes internete specialioje formoje užregistruoti savo kontaktinius duomenis, turėti asmens tapatybės dokumentą. Šie duomenys skirti koronaviruso infekcijos profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimui.

Dėl šių formalumų žiūrovams rekomenduojama į rungtynes atvykti anksčiau.

Kaip ir ankstesnėse rungtynėse, žiūrovų prašome sėsti į bilietuose nurodytas vietas. Tarp žiūrovų, išskyrus šeimos narius, turi būti mažesnis nei 1 m atstumas.

Išsami ir naujausia tvarka pateikiama LR Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendime dėl aukšto meistriškumo sporto varžybų organizavimui būtinų sąlygų.