2021 rugsėjo 29

„Žalgiris“ užtikrintai žengė į LFF taurės finalą

Vilniaus „Žalgiris“ – po trejų metų pertraukos „Hegelmann-LFF taurės“ finale. Žalgiriečiai pusfinalyje rezultatu 4:0 (1:0) sutriuškino Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipą.

Į priekį „Žalgiris“ išsiveržė jau 5-ą rungtynių minutę, kai Francis Keyremeh prasiveržė dešiniuoju kraštu ir atliko žemą perdavimą į baudos aikštelę, kur Tomislavui Kišui nekilo jokių problemų nukreipti kamuolį į apatinį vartų kampą.

Tas pats T. Kišas skirtumą padidino vos prasidėjus antrajam kėliniui. Jis pirmasis suskubo prie kamuolio, kai baudos aikštelėje varžovai pristabdė Jakubo Sylvestro reidą.

66-ą minutę J. Sylvestras pataikė į virpstą, tačiau Mario Paveličius galingu smūgiu užbaigė komandos pradėtą darbą. Tai pirmasis 28-erių gynėjo įvartis žaidžiant Lietuvoje.

Galiausiai T. Kišas pelnė dar vieną įvartį, atlikdamas antrą karjeros „hat-tricką“, atstovaujant „Žalgiriui“. Hugo Videmont it ant lėkštutės padėjo kamuolį T. Kišui, kuris šį vienu lietimu pasiuntė į varžovų vartus.

Įtikinama persvara suteikė galimybę „Žalgirio“ gretose debiutuoti Adamsui Olubi.

Finale „Žalgiris“ susitiks su „Panevėžiu“, kuris pusfinalyje eliminavo Plungės „Babrungą“. Taurės turnyro finalas spalio 23 dieną bus žaidžiamas Šiauliuose.

Primename, kad pakeliui iki pusfinalio „Žalgiris“ eliminavo „Bangos“, „Dainavos“ ir „Sūduvos“ komandas.

LFF taurę Vilniaus „Žalgiris“ yra laimėjęs 12 kartų, paskutinį kartą šį trofėjų į viršų žalgiriečiai kėlė 2018 metais. „Panevėžys“ šiais metais gina titulą.