2020 birželio 21

„Žalgiris“ su „Sūduva“ išsiskyrė taikiai

Lyderių akistata Marijampolėje tarp vietos „Sūduvos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ buvo itin atkakli ir permaininga – švieslentėje po mačo degė rezultatas 1:1 (0:1).

Pirmosios minutės priklausė sūduviečiams: Giedrius Matulevičius iš dėkingos pozicijos nukreipė kamuolį virš skersinio, o abu Aleksandro Živanovičiaus bandymus standartinių padėčių metu neutralizavo Martinas Berkovecas.

„Žalgiriui“ pavyko atsilaikyti ir 36-ąją minutę išsiveržti į priekį: po puikaus Domanto Šimkaus perdavimo iš dešiniojo krašto šanso starto sudėtyje sulaukęs Marko Karamarko tiksliai smūgiavo galva.

Netrukus aikštę dėl patirtos traumos buvo priverstas palikti Mihretas Topčagičius, o demonstruoti kokybiškesnį futbolą komandoms trukdė stiprus vėjas ir lietus.

Antrame kėlinyje ir toliau vyko klampus žaidimas, tačiau vartininkai turėjo darbo. M. Berkovecas puikiai atrėmė Josipo Tadičiaus smūgį galvą, o Ivanas Kardumas išgelbėjo savo komandą po to, kai prieš jį iššoko Hugo Videmontas.

95-ąją minutę oro dvikovą baudos aikštelėje laimėjęs Semiras Kerla pamušė kamuolį link Thomaso Salamono, kuris aplenkė porą varžovų ir vienu lietimu mušė neatremiamai.

„Sūduva“ pirmąjį ratą baigė su 13 taškų bei išlaikė 3 taškų pranašumą prieš antroje vietoje žengiantį „Žalgirį“.