2020 birželio 18

Žalgiris pradeda bilietų prekybą į namų rungtynes


Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubas pradeda prekiauti bilietais į artimiausias A lygos namų rungtynes su „Kauno Žalgirio“ ir Gargždų „Bangos“ komandomis.

„Pirmiausia noriu pasidžiaugti, kad po trijų mėnesių pertraukos futbolo sirgaliai ir vėl galės išvysti gyvai žaidžiančius „Žalgirio“ futbolininkus. Nors yra manančių, kad į futbolą Lietuvoje žmonės neina, mes matome visai kitokią situaciją – žmonės pasiilgo gyvo futbolo. Man ypač džiugu, kad sulaukiame daug žmonių laiškų, kuriuose domimasi ir klausiama, kada bus galima ateiti į stadioną“, – sako Vilniaus „Žalgirio“ vadovė Vilma Venslovaitienė.

„Ir, žinoma, labai norėčiau paraginti visus medikus lankytis rungtynėse. Kaip ir žadėjome – visiems jiems įėjimas į A lygos rungtynes yra nemokamas, ir labai laukiame jų“, – teigia V. Venslovaitienė.

Vilniaus „Žalgirio“ vadovė paklausta, ar buvo daug abonementų turėtojų, norinčių susigrąžinti pinigus dėl sutrumpėjusio sezono ir COVID-19 pandemijos, sako, kad buvo tik kelios užklausos.

„Sulaukėme kelių paklausimų, kaip apskritai bus su sezonu, bet kai paaiškėjo, kad sezonas tęsis ir vyks tiek A lygos, tiek ir europinės rungtynės, jokių prašymų negavome. Paskutines kelias savaites kiekvieną dieną gauname bent po kelis prašymus įsigyti sezono bilietą. Žinote, daugelis žmonių abonementą traktuoja ne kaip bilietą, bet kaip savo paramą klubui. Už tai esame labai dėkingi“, – sako V. Venslovaitienė.

„Žalgirio“ vadovė teigia, kad į kiekvienas rungtynes Vilniaus klubas parduos po 500 bilietų, ir jų kainos nesikeičia: perkant internetu bilieto kaina – 3,5 euro, rungtynių dieną – 5 eurai.

Futbolo klubas informuoja, kad PA tribūna rezervuota FK “Žalgiris” ištikimiausiems „Pietų IV“ sirgaliams, o svečųi svečių komandos sirgaliams – RA tribūna. Visiems įsigijusiems FK “Žalgiris” metinius abonementus rezervuotos VA, VB, VC ir VD tribūnos.

Bilietai į rungtynes yra parduodami ir sporto renginiai vykdomi atsižvelgiant į naujausias Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijas ir nutarimus:

  • Nuo birželio 17 d. aukšto meistriškumo varžybose, rengiamose atvirose erdvėse, gali dalyvauti ne daugiau nei 700 žiūrovų. Tarp žiūrovų, išskyrus artimus asmenis, turi būti užtikrinamas bent 1 m atstumas.
  • Varžybose sudaroma galimybė tinkamai rankų higienai ir dezinfekcijai: plauti rankas šiltu tekančiu vandeniu ir skystu muilu ar dezinfekuoti jas specialiomis rankų dezinfekcinėmis priemonėmis. Pateikiama informacija apie higienos (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir kt.) laikymosi būtinybę.
  • Į varžybų vietą neįleidžiami asmenys, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių: karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas. Asmenys, kuriems šie simptomai pasireiškia, turi nedelsiant palikti varžybų vietą, jiems rekomenduojama konsultuotis karštąja koronaviruso linija tel. 1808 arba susisiekti su savo šeimos gydytoju konsultacijai. Visi varžybose dalyvaujantys informuojami, kad turėdami ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į varžybų vietą nevyktų.
  • Laukiant eilėse prie bilietų pardavimo vietų laikomasi saugaus bent 1 m atstumo, organizuojama bilietų prekyba internetu.
  • Varžybose dalyvaujantiems asmenims, tarp jų ir sportininkams, kai nesportuoja, rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Bilietus galite įsigyti paspaudę ČIA