2021 gegužės 14

Antra pergalė prieš „Panevėžį“ – minimalia persvara

Dvigubą savaitę su „Panevėžiu“ Lietuvos čempionas FK „Žalgiris“ pasiekė abi pergales. Šį kartą varžovai įveikti rezultatu 1:0. Vienintelį įvartį prieš pertrauką po kampinio pelnė Djibrilis Diaw.

„Žalgirio“ ekipos startinėje sudėtyje po paskutinių rungtynių pasikeitimų nebuvo, tačiau sužaidus vos 10 minučių teko atlikti keitimą – vietoje O. Onazi aikštėje pasirodė M. Kuklys.

Pirmieji pavojingą ataką surengė svečiai – E. Jankauskas kairiu kraštu įsiveržė į baudos aikštelę ir smūgiavo pro šalį. 17 min. iš dešinio krašto smūgiavo J. Sarpongas, kamuolį atrėmė E. Gertmonas.

23 min. po F. Kyeremeh perdavimo iš krašto smūgis nepavyko J. Tadičiui.

24 min. „Žalgiris“ turėjo geriausią progą kai J. Tadičius perėmė kamuolį ir atliko perdavimą O. Verbickui, tačiau šis iš 10 metrų smūgiavo virš vartų.

25 min. smūgiais iš toli virš vartų apsikeitė S. Mikoliūnas ir Elivelto.

39 min. po M. Kuklio baudos smūgio „Panevėžys“ vos neįsimušė į savo vartus. 41 min. po kampinio „Žalgiris“ pelnė pirmą įvartį – smūgiu galva pasižymėjo D. Diaw. Tai pirmasis neseniai ekipoje debiutavusio senegaliečio įvartis komandoje.

Antrąjį kėlinį „Panevėžys“ pradėjo aktyviai. 50 min. pavojingai iš toli smūgiavo D. Antanavičius.

51 min. po greitos „Žalgirio“ atakos iš dešinio baudos aikštelės krašto pro šalį smūgiavo J. Sylvestras. 65 min. iš toli virš vartų smūgiavo M. Kuklys.

70 min. teisėjo sprendimu nebuvo pražangos prieš H.Videmontą ir greitoje kontratakoje svečiai turėjo geriausią šansą. Laimei po E. Jankausko perdavimo J. Elias kamuolio nepasiekė.

74 min. pavojingai iš 20 metrų mušė J. Sarpongas. 75 min. H. Videmontui iš aštraus kampo nepavyko įveikti vartininko. 77 min. taip pat iš krašto nestipriai į vartininką smūgiavo S. Mikoliūnas.

79 min. po J. Tadičiaus perdavimo puikią progą turėjo J. Sylvestras, tačiau jis iš 10 metrų nepataikė į vartus.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais gegužės 20 d. išvykoje su Gargždų „Banga“.