2020 rugsėjo 27

Rezultatyviose rungtynėse pergalę užtikrino pirmas kėlinys


Po daugiau nei mėnėsio pertraukos sugrįžusioje A lygoje Vilniaus „Žalgiris“ ketvirtą kartą šį sezoną „Panevėžio“ komandą. Nelengvą pergalę 3:2 žalgiriečiams garantavo trys įvarčiai pirmajame kėlinyje. Po pertraukos panevėžiečiai įmušė dukart ir išlaikė intrigą iki pabaigos.

Žalgiriečių gretose startinėje sudėtyje po pertraukos pasirodė Mantas Kuklys, Karlo Kamenaras ir Marko Karamarko. Dėl diskvalifikacijų komandai negalėjo padėti Donovanas Slijngardas ir Modestas Vorobjovas.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė gana atsargiai ir pavojingų progų nesukūrė.

17 min. už žaidimą ranka į „Panevėžio“ vartus buvo skirtas 11 m baudinys. Pirmąjį Hugo Videmonto smūgį atrėmė vartininkas, tačiau už svečių žaidėja per ankstyvą įbėgimą teisėjas leido baudinį pakartoti. Antru bandymu H. Videmontas nepaliko šansų varžovui.

24 min. „Žalgiris“ padvigubino persvara. L. Antalis gavo kamuolį apie 25 metrus nuo vartų ir apsisukęs staigiu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Šeimininkų atakos pasipylė ir netrukus gerą šansą turėjo K. Kamenaras, jo smūgį iš krašto atrėmė vartininkas. Dar po minutės po kampinio „Panevėžio“ ekipos vartininkas atmušė Nemanjos Lljubisavljevičiaus galva muštą kamuolį. Pakartotiniu bandymu po gynėjo smūgio kamuolys lėkė virš vartų.

34 min. baudos smūgiu iš toli vartininką patikrino Domantas Šimkus. 42 min. po panevėžiečių kombinacijos virš vartų iš 14 metrų smūgiavo Ernestas Veliulis.

45 min. „Žalgiris“ įtvirtino savo pranašumą. Po S. Mikoliūno perdavimo A. Kaludžerovičius staigiai apsisuko baudos aikštelėje ir krašte permetė kamuolį per vartininką.

Antrojo kėlinio pradžioje „Panevėžio“ komanda pora kartų grasino „Žalgirio“ vartams, tačiau smūgiams pritrūkdavo tikslumo. 56 min. baudos aikštelėje virš vartų mušė H. Videmont‘as.

60 min. už N. Ljubisavljevičiaus pražangą baudos aikštelėje teisėjas skyrė baudinį į „Žalgirio“ vartus. Nuo žymos tiksliai smūgiavo Ernestas Veliulis.

82 min. „Panevėžys“ dar labiau sumažino atsilikimą. Įspūdingu smūgiu iš toli pasižymėjo Chrysovalantis Kozoronis.

Dvikovos pabaigoje šeimininkai apgynė savo vartus ir iškovojo 11 pergalę šį sezoną.

Video