2021 spalio 14

Prieš „Nevėžį“ namuose – didžiausia sezono pergalė


Po rinktinių pertraukos į A lygos kovas grįžęs „Žalgiris“ namuose užtikrintai įveikė „Nevėžį“ ir iškovojo didžiausią savo pergalę šį sezoną. Trijų įvarčių persvarą žalgiriečiai įgijo jau pirmajame kėlinyje, o po pertraukos įmušė dar kartą.

Į „Žalgirio“ startinę sudėtį grįžo Djibrilis Diaw ir Ovidijus Verbickas. Antradienį rinktinėje žaidęs Karolis Uzėlą dvikovą pradėjo tarp atsarginių, kaip ir po traumos sveikstantis S. Mikoliūnas. Dėl traumos dar žaisti negalėjo M. Karamarko, dėl kortelių rungtynes praleido G. Jarusevičius ir M. Gamakovas.

5 min. po M. Paveličiaus perdavimo H. Videmontas krūtine susistabdė kamuolį baudos aikštelėje ir suklaidinęs gynėją tiksliai smūgiavo į vartų kampą.

Žalgiriečiai dominavo nuo rungtynių pradžios ir turėjo dar šansų pasižymėti, tačiau trūko tikslumo atakoje. Vienas prieš vieną neįmušė Jakubas Sylvestras.

25 min. po M. Paveličiaus smūgio vartininkui atmušus kamuolį H. Videmontas įmušė pakartotiniu smūgiu.

34 min. J. Sylvestras paspaudė varžovų vartininką ir šis smūgiavo tiesiai į „Žalgirio“ puolėją, nuo kurio kamuolys įskriejo į vartus.

Antrajame kėlinyje „Žalgirio“ atakos kiek aprimo, tačiau per paskutines dvidešimt minučių į „Nevėžio“ vartus pasipylė įvarčiai. 74 min. baudos smūgiu pasižymėjo T. Kišas, 75 min. baudos aikštelėje tiksliai smūgiavo H. Videmontas, o 87 min. – J. Tadičius

Komandos dar kartą susitiks pirmadienį, spalio 18 d. Kėdainiuose.

Video