2020 spalio 2

Ankstyvas įvartis nulėmė svarbią pergalę Kaune

Vilniaus „Žalgiris“ tęsia kovą dėl A lygos čempionų titulo. Svarbiose rungtynėse Kaune sostinės ekipa 1:0 įveikė trečioje vietoje esantį „Kauno Žalgirį“.

Vienintelis įvartis krito rungtynių pradžioje po rikošeto. „Žalgiris“ antrajame kėlinyje turėjo dar bent kelias progas padidinti persvarą, bet jomis nepasinaudojo.

„Žalgirio“ sudėtyje šioms rungtynėms įvyko du pasikeitimai. Po diskvalifikacijos į komandą grįžo Modestas Vorobjovas, o Francis Kyeremeh buvo pasirinktas žaisti startinėje sudėtyje.

„Žalgiris“ išsiveržė į priekį pačioje pradžioje. 9 minutę po Andrijos Kaludžerovičiaus smūgio kamuoliui rikošetu atšokus nuo vartininko Deivido Mikelionio ir gynėjo Egidijaus Vaitkūno įskriejo į vartus.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė gana atsargiai ir daug progų nebuvo sukurta. 25 min. pavojingai galva šalia vartų smūgiavo Francis Kyeremeh.

35 min. varžovai dukart pavojingai smūgiavo link vartų. Kartą kamuolį išmušė gynėjai, kartą kamuolį sugavo vartininkas Martinas Berkovecas.

Antrojo kėlinio pradžioje po H. Videmonto smūgio šeimininkų vartininkas Deividas Mikelionis atmušė kamuolį, o F. Kyeremeh mušė pro šalį. 53 min. A. Kaludžerovičius smūgiavo pro šalį, o F. Kyeremeh virš vartų.

68 min. A. Kaludžerovičius baudos aikštelės krašte perkelė kamuolį per vartininką, bet kamuolys prariedėjo šalia vartų.

75 min. L. Antaliui atšoko kamuolys baudos aikštelėje, bet rumuno smūgis iš eigos buvo netikslus. 80 min. A. Kaludžerovičius atsidūrė vienas prieš vieną, bet vartininkas D. Mikelionis nuo smūgio apsigynė.

Rungtynių pabaigoje šeimininkai apeliavo dėl žaidimo ranka, tačiau užsidirbo tik raudoną kortelę – ji parodyta Kauno ekipos gynėjui Rudinilsonui.

„Žalgiris“ šventė pergalę ir atotrūkį nuo įveiktų varžovų padidino iki penkių taškų, o taip pat išsaugojo šansus pasivyti ir aplenkti „Sūduvą“.