2022 gegužės 22

Neišsaugojus ankstyvo pranašumo – pirma nesėkmė

Prieš rinktinių pertrauką „Žalgiris“ patyrė pirmąją sezono pralaimėjimą čempionate. Namuose vilniečiai neišsaugojo turėto pranašumo ir 1:2 nusileido „Kauno Žalgiriui“.

„Žalgiris“ pirmavo po Renano įvarčio antro įvarčio, tačiau po poros minučių Marko Pejičius rezultatą išlygino, o antro kėlinio pradžioje kauniečius į priekį išvedė Moussa Sangare.

„Žalgirio“ vartus šiose rungtynėse gynė Tomislavas Duka, kuris pakeitė traumą patyrusį Edviną Gertmoną. Dėl traumos komandai negalėjo padėti ir Francis Kyeremeh.

Rungtynės prasidėjo labai sėkmingai – 2 minutę po Sauliaus Mikoliūno perdavimo Renanas tiksliai smūgiavo galva.

Tačiau vos po poros minučių varžovai rezultatą išlygino – perdavimas iš dešinio atakos krašto pažeme į baudos aikštelę baigėsi tuo, kad Marko Pejičius smūgiavo tiksliai į vartų kampą.

23 min. iš baudos smūgio šalia vartų smūgiavo Petaras Mamičius, 31 min. netiksliai mušė Renanas.

Šansą kontratakoje turėjo ir svečiai, tačiau smūgį atrėmė Tomislavas Duka.

Antrasis kėlinys prasidėjo sėkmingai varžovams – 49 min. M. Paveličiaus perdavimą blokavo gynėjas ir „Kauno Žalgiris“ sėkmingai sužaidė kontratakoje. Po Michaelo Thuique reido ir perdavimo vienas prieš vieną tiksliai smūgiavo Moussa Sangare.

62 min. P. Mamičiaus tolimą smūgį atrėmė vartininkas. 78 min. po J. Sylvestro smūgio galva kamuolys praskriejo pro šalį.

Per pridėtinį laiką šansą turėjo G. Jarusevičius, bet jo galva muštą kamuolį atrėmė vartininkas.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais birželio 19 d. Panevėžyje, o kitos namų rungtynės – birželio 22 d. prieš „Džiugą“.