2021 spalio 30

Pergalė prieš kauniečius – nepaisant nesėkmingos pradžios

Penktą pergalę iš eilės A lygoje iškovojęs „Žalgiris“ išsaugojo lyderio poziciją. Vilniečiai atsitiesė po rungtynių pradžioje praleisto įvarčio ir po sunkios kovos 2:1 palaužė Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ pasipriešinimą.

Kauniečiai įmušė pirmosiomis minutėmis – po kampinio pasižymėjo Christianas Jimenezas. Pirmo kėlinio viduryje smūgiu galva rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas, o antrojo kėlinio viduryje pergalingą įvartį iš sudėtingos situacijos įmušė Hugo Videmontas.

„Žalgirio“ sudėtyje prieš pat rungtynes pasikeitė vienas žaidėjas – dėl traumos Djbrilį Diaw gynyboje pakeitė Ivanas Tatomirovičius.

Rungtynių pradžia žalgiriečiams susiklostė nesėkmingai – 3 min. po kampinio kamuolį iš arti į vartus pasiuntė C. Jimenezas.

„Žalgiris“ grasino dviem J. Tadičiaus netiksliais smūgiais, o 28 min. rezultatą išlygino po standartinės situacijos. Po baudos smūgio kamuolį galva prie tolimojo virpsto iš arti į vartus pasiuntė O. Verbickas.

Prieš pertrauką F. Kyeremeh pasiuntė kamuolį į vartus, bet prieš tai buvo atsidūręs nuošalėje.

„Žalgirio“ atakas ilgą laiką „Hegelmann Litauen“ stabdė gana sėkmingai. Kauniečiai taip pat pavojingai kontratakavo.

Šeimininkams teko kliautis standartinėmis situacijomis ir laukti varžovų klaidų 58 min. po kampinio I. Tatomirovičiaus smūgį iš krašto atrėmė vartininkas.

68 min. perėmęs varžovo perduotą kamuolį H. Videmontas atsidūrė vienas prieš vartininką pasivarė kamuolį šiek tiek į šoną, ir sugebėjo iš itin sudėtingos situacijos sukdamasis permesti kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Dvikovos pabaigoje vyko atviresnis žaidimas, bet komandoms itin gerų progų sukurti nepavyko.

Po šių rungtynių „Žalgirio“ laukia dvi išvykos – lapkričio 3 d. į Marijampolę, o lapkričio 7 d. – į Alytų.