2021 rugsėjo 24

„Žalgiris B“ pralaimėjimą lėmė per pridėtą laiką realizuotas baudinys

Pirmos lygos pirmenybėse apmaudų pralaimėjimą patyrė „Žalgiris B“ komanda, namuose 2:3 nusileidusi „Šiaulių“ futbolininkams. Pergalę svečiams atnešė per pridėtą laiką realizuotas baudinys.

Rungtynės, kuriose B komandai pagelbėjo ir Mantas Kuklys, žalgiriečiams prasidėjo itin prastai. Jau pirmąją minutę, keliant kampinį, be priežiūros paliktas Justas Petravičius išvedė „Šiaulius“ į priekį.

Netrukus  Deividas Dovydaitis  pelnė dar vieną įvartį „Šiauliams“ ir jau 7-ą minutę rezultatas tapo 0:2.

Vis dėlto Žydrūno Grudzinsko auklėtiniai nekapituliavo.

Danielius Zybartas užtikrintai sužaidė baudos aikštelėje ir 14-ą minutę rezultatą sušvelnino, o Ervinas Vilkaitis 35-ą minutę rezultatą išlygino.

Antrasis kėlinys pliaupiant lietui toks rezultatyvus nebuvo.

Vilius Piliukaitis 89-ą minutę turėjo nuostabią progą išplėšti pergalę, bet kamuolys praskriejo visai šalia virpsto.

Žalgiriečiams nepasisekė per teisėjo pridėtą laiką. Fiksavus žaidimą ranka į „Žalgirio“ vartus buvo paskirtas 11 m baudinys, kurį J. Petravičius realizavo – 2:3.

Po šių rungtynių „Žalgiris B“ su 42 taškais lieka trečioje vietoje, trimis taškais lenkdamas Kazlų Rūdos „Šilą“, sužaidusį rungtynėmis mažiau. „Šiauliai“ turi 59 taškus ir pagal įvarčių santykį lenkia antroje vietoje esančią ir tiek pat taškų surinkusią „Jonavą“.