2021 kovo 26

„Žalgirio TV“ atsinaujina ir plečiasi: žiūrėti kvies trys nauji veidai


Lietuvos futbolo čempiono FK „Žalgirio“ sudėtis aikštėje sukomplektuota, tačiau pastiprinimas į Vilniaus klubą atvyko už aikštės ribų.  

Gilias tradicijas turinčios komandos gerbėjams įdomesnį, smagesnį ir įvairesnį turinį „Žalgirio TV“ interneto ekranuose kurs trys naujokai – Paulius Ambrazevičius, Marta Gliožaitytė ir Mindaugas Ponomariovas.

Tris skirtingų kartų žmones sieja ne tik ankstesnė patirtis prieš kameras, bet ir aistra futbolui bei ryšys su žaliai baltomis „Žalgirio“ spalvomis.

 

Viktorinų ir renginių vedėjas, komikas P. Ambrazevičius jau daugiau nei dešimtmetį yra „Žalgirio“ gerbėjas. Stadiono tribūnose jis išgyveno ir klubo kritimą, regėjo atsikūrimą ir džiaugėsi komandos sugrįžimu į viršūnę.

„Pradėjau lankytis „Žalgirio“ stadione jam skaičiuojant paskutinius metus. Teko pergyventi ir tuos sunkiausius laikus. Paskutinius dešimt metų nuolat lankausi stadione, esu vykęs palaikyti komandos ir užsienyje, ir Lietuvoje. „Žalgiris“ yra mano miesto mylimiausias futbolo klubas, – kalbėjo P. Ambrazevičius. – Apskritai futbolas man yra įdomus ne vien kaip sportas, o ir kaip socialinis, globalus reiškinys. Todėl bus įdomu pabendrauti su iš įvairių šalių atvykusiais žalgiriečiais, jų istorijomis pasidalinti su komandos aistruoliais.“

M. Gliožaitytė – mažiau žinomas veidas vyrų futbolo aistruoliams, tačiau su šiuo sportu susijusi nuo pat vaikystės ir į jį įsitraukė rimtai: yra žaidusi moterų futbolo A lygoje, merginų Lietuvos rinktinėse, kviesta į moterų rinktinę.

„Mano tėtis – buvęs futbolininkas, todėl galima sakyti, kad užaugau futbolo stadione žiūrėdama jo rungtynes. Nuo 12 metų pradėjau pati žaisti su berniukais, o netrukus vėliau sportuoti su merginomis Kaune pakvietė sportuoti Ingrida Siliūnienė. Taip futbolas ilgainiui tapo nuolatiniu užsiėmimu – pasakojo M. Gliožaitytė – Paskutines rungtynes kaip futbolininkė žaidžiau Vilniuje, merginų futbolo akademijoje  „Žalgiris“, todėl jaučiuosi kaip sugrįžusi į žaliai baltą šeimą, tik kitame vaidmenyje. Stengsiuosi žiūrovams pateikti žinias apie žalgiriečių gyvenimą bei juos pačius įdomiau ir smagiau.“

 

 

Trečiasis „Žalgirio TV“ naujokas – Mindaugas Ponomariovas – plačiajai visuomenei žinomas iš televizijos reklamų ir sporto laidų. Tačiau jis puikiai jaučiasi ir futbolo aikštėje, nes kadaise pats svajojo tapti futbolininku ir atstovauti „Žalgiriui“. Ne tik svajojo, bet ir žengė ir pirmuosius žingsnius profesionalų futbole: buvo pasirašęs sutartį su „Žalgiriu“, rungtyniavo klubo jaunimo ir dublerinėse komandose.

Tėtis pirmą kartą atsivedė į stadioną, kai „Žalgiris“ dar žaidė TSRS pirmenybėse. Pats į treniruotes nuėjau, kai man suėjo apie 11 metų. Pamenu, jog mano mokykloje buvo sporto klasė. Salėje pamačiau žalgiriečius, tarp kurių buvo tokie būsimi garsūs futbolininkai kaip Edgaras Jankauskas, Tomas Žvirgždauskas, Tomas Ražanauskas bei kiti. Po rungtynių su Eindhoveno PSV vienas iš jų turėjo garsiojo brazilo Romario marškinėlius. Man tai padarė įspūdį ir paskatino eiti į treniruotes, – prisiminė M. Ponomariovas – Užaugau stebėdamas „Žalgirio“ garsenybes, būsimas futbolo žvaigždes. „Žalgirio TV“ suteiks galimybę juos sutikti prie mikrofono, žiūrovams pristatyti jų istorijas, papasakoti įdomius nutikimus.“

„Žalgirio TV“ žiūrovų sezono metu laukia įvairūs vaizdo reportažai ir pokalbiai, o po sezono apie komandos užkulisius ketinama papasakoti dokumentiniame seriale „Tikslo link“.

„Žalgirio TV“ vaizdo klipus galima rasti klubo YouTube kanale. Socialinių tinklų „Facebook“ ir „Instagram“ puslapiuose kartu su naujausia informacija apie komandą pateikiamos ir nuotraukos, trumpi vaizdeliai-istorijos iš ekipos treniruočių, rungtynių, kitos veiklos.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais balandžio 3 d. dvikovoje dėl Supertaurės bus žaidžiama su „Panevėžio“ komanda.