2021 vasario 10

„Žalgirio“ štabą papildė trenerio asistentas


Prieš artėjantį sezoną pasipildė Vilniaus „Žalgirio“ trenerių štabas. Vladimiro Čeburino padėjėju dirbs iš Kazachstano atvykęs jo tautietis.

Pirmosiomis pasiruošimo sezonui savaitėmis V. Čeburinui daugiausiai talkino su pagrindinės komandos vartininkais dirbantis treneris Mantas Tamulionis bei „Žalgirio“ B ir C ekipas treniruojantys Žydrūnas Grudzinskas ir Gediminas Kontautas.

Išsprendus įvairius biurokratinius klausimus į Lietuvą atvyko ir prie komandos neseniai prisijungė V. Čeburino pakviestas treneris iš Kazachstano Nikolajus Gavrišas. Jis dirbs užims trenerio asistento pareigas.

36 metų N. Gavrišas, kaip ir V. Čeburinas, yra kilęs iš Karagandos miesto, pradėjo futbolininko karjerą vietos „Šachtior“ klube.

„Šachtior“ ir su klubu susijusiose komandose N. Gavrišas rungtyniavo pats, vėliau ėmėsi trenerio veiklos ir dirbo tiek jaunimo, tiek vyrų komandose.

Pasipildęs trenerių štabas jau dirba kartu treniruotėse ir tęsia komandos pasiruošimą sezonui. Šeštadienį „Žalgiris“ kontrolinėse rungtynėse dar kartą pasitikrins jėgas su „Riteriais“.